Strzelnica Family Resort & SPA,

Strzelnica myśliwska

16 lut '19
17 lut '19

Strzelnica myśliwska

***

Informacja dla myśliwych  oraz klientów zainteresowanych zakupem amunicji w naszym sklepie!

            Zapraszamy do sklepu myśliwskiego w którym możecie Państwo dokonać zakupu amunicji oraz akcesoriów myśliwskich. Dysponujemy amunicją śrutową o różnej gramaturze ładunku marki Nobel, Fam-Pionki, Clever Mirage oraz Saga. Możecie Państwo zakupić u nas amunicję już w cenie od 19 zł (paczka). Amunicję kulową różnej marki możesz kupić Drogi Kliencie już od 0,79 zł (sztuka). W ciągłej sprzedaży posiadamy praktycznie każdy kaliber amunicji tj. 5,56, 7,62x39, 7.64, 9, 223 Rem., 308 WIN.

Sprzedajemy wyłącznie w paczkach!

Skontaktuj się ze sprzedawcą Tel. 734 149 208

Zapraszamy do naszego sklepu!

***

Hotel Strzelnica to dla wytrawnych myśliwych specjalne miejsce przeznaczone do doskonalenia umiejętności strzeleckich. 

Informacje:

COMPAK SPORTING
Kochcice 09.02.2019r.
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 14 Adamczyk Jacek   3 24 25 24 24 97
2 31 Włodarczyk Remigiusz   6 23 24 25 22 94
3 2 Pypłacz Maciej   1 22 23 24 23 92
4 35 Kamiński Ryszard   6 20 23 24 24 91
5 49 Kamiński Marcin   9 19 25 23 24 91
6 43 Grabałowski Zbigniew   8 22 23 23 22 90
7 17 Załoga Paweł   3 22 23 22 22 89
8 16 Siergiej Isaryk   3 23 21 21 23 88
9 26 Konupka David   5 21 21 20 24 86
10 50 Pacyga Bartłomiej   9 16 21 24 25 86
11 36 Kopczyński Janusz   6 21 23 21 20 85
12 39 Adamczyk Bartek   7 20 23 21 21 85
13 11 Bać Stanisław   2 23 19 21 19 82
14 10 Tomala Sławomir   2 21 19 19 22 81
15 24 Lizurej Tomasz   4 20 23 23 15 81
16 55 Pierlak Wojciech   10 20 17 22 22 81
17 15 Adamczyk Norbert (junior)   3 16 21 21 22 80
18 1 Pilarz Błażej   1 20 17 19 23 79
19 25 Brzeziak Mariusz   5 19 17 20 23 79
20 44 Kasprzyk Adam   8 20 21 22 16 79
21 48 Samborski Jakub   8 21 18 19 21 79
22 58 Polak Szymon   10 19 17 22 21 79
23 3 Pilarz Hubert   1 17 20 18 23 78
24 19 Boczkowski Arkadiusz   4 19 23 17 19 78
25 23 Dudek Rafał   4 22 18 21 17 78
26 20 Świńczyk Krystian   4 19 18 24 16 77
27 30 Sztangierski Paweł   5 18 18 23 18 77
28 9 Sikora Rafał   2 18 21 18 19 76
29 34 Jędros Witold   6 19 20 17 20 76
30 37 Długosz Jacek   7 20 16 20 19 75
31 27 Kawik Waldemar   5 17 18 20 19 74
32 41 Bernacka-Adamczyk Dominika   7 16 15 23 20 74
33 29 Krzyszczyk Krzysztof   5 19 17 18 19 73
34 32 Baliński Damian   6 18 15 18 22 73
35 53 Tomczyk Marcin   9 14 21 18 20 73
36 59 Kruszyński Dariusz   10 19 18 19 17 73
37 33 Włodarczyk Wiktoria   6 18 21 14 19 72
38 45 Kokot Jarosław   8 18 18 14 22 72
39 4 Adamczyk Maciej   1 16 18 18 19 71
40 52 Gąsiorek Bogusław   9 17 17 16 20 70
41 28 Kawik Grzegorz   5 18 13 20 18 69
42 51 Pudełko Janusz   9 17 15 17 20 69
43 47 Lepsy Patryk   8 20 14 17 17 68
44 46 Madej Sebastian   8 16 14 18 18 66
45 12 Laprus Marcin   2 20 14 17 13 64
46 40 Cieplik Łukasz   7 16 13 17 17 63
47 54 Ząbek Krzysztof   9 16 17 13 17 63
48 56 Zając Piotr   10 16 14 17 16 63
49 5 Pawłowski Maciej   1 17 14 13 18 62
50 21 Wojtylak Włodzimierz   4 15 15 14 18 62
51 57 Kudzia Andrzej   10 18 12 17 15 62
52 13 Kris Springer   3 13 14 13 20 60
53 42 Kraśniewski Zdzisław   7 18 12 16 14 60
54 8  Malik Krzysztof   2 14 13 20 12 59
55 22 Kłaptocz Mirosław   4 17 7 17 12 53
56 38 Adolf Artur   7 11 13 18 10 52
57 18 Kwiatkowski Wiesław   3 8 13 14 15 50
58 7 Piotrowska Julia (junior)   2 13 10 8 6 37
59       1         0
60       10         0

WYNIKI STYCZNIOWEGO PARCOURU

COMPAK SPORTING
Kochcice 26.01.2019r.
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 27 Pypłacz Maciej   5 25 23 25 23 96
2 49 Włodarczyk Remigiusz   9 23 23 25 25 96
3 21 Adamczyk Jacek   4 24 23 23 22 92
4 46 Dytkowski Przemysław   8 25 23 22 22 92
5 19 Isarek Siergiej   4 25 21 22 23 91
6 30 Grabałowski Zbyszek   5 25 21 23 22 91
7 54 Załoga Paweł   9 23 22 22 23 90
8 47 Dytkowski Piotr   8 24 21 22 22 89
9 14 Pacyga Bartłomiej   3 23 21 23 21 88
10 15 Tomala Sławomir   3 24 24 18 22 88
11 33 Stotko Krzysztof   6 24 20 23 20 87
12 44 Dudek Rafał   8 23 21 22 21 87
13 6 Pasztaleniec Kami   1 22 23 21 20 86
14 57 Adamczyk Bartek   10 21 22 22 21 86
15 16 Pasztaleniec Mariusz   3 24 20 19 22 85
16 25 Kasprzyk Adam   5 21 18 22 24 85
17 40 Polak Szymon   7 21 19 23 22 85
18 13 Pluciński Marcin   3 25 20 19 20 84
19 20 Chudy Wojciech   4 22 22 17 23 84
20 28 Pilarz Błażej   5 19 21 24 19 83
21 39 Tomczyk Marcin   7 21 19 21 22 83
22 36 Bińczycki Jacek   6 19 23 20 20 82
23 1 Brzeziak Mariusz   1 22 22 19 18 81
24 12 Pasztaleniec Damian   2 19 17 23 22 81
25 22 Adamczyk Norbert   4 21 19 19 22 81
26 23 Plata Łukasz   4 21 22 18 20 81
27 26 Pilarz Hubert   5 21 21 21 18 81
28 37 Pierlak Wojciech   7 22 21 16 22 81
29 3 Kawik Waldemar   1 23 23 19 15 80
30 9 Lizurej Tomasz   2 21 18 20 21 80
31 4 Tokaruk Wiktor   1 24 17 20 18 79
32 10 Przywara Arkadiusz   2 21 14 24 20 79
33 55 Bernacka Adamczyk Dominika   10 22 20 20 17 79
34 51 Zaborowski Grzegorz   9 21 21 16 20 78
35 45 Kruszyński Dariusz   8 20 17 21 19 77
36 52 Włodarczyk Wiktoria   9 21 18 18 20 77
37 2 Kawik Grzegorz   1 18 17 21 20 76
38 42 Gąsiorek Bogusław   7 21 16 19 20 76
39 29 Warzecha Olaf   5 23 17 16 19 75
40 35 Lepsy Patryk   6 22 14 21 18 75
41 53 Gilner Monika   9 21 20 16 17 74
42 24 Laprus Marcin   4 21 17 20 15 73
43 43 Wojtylak Włodzimierz   8 19 18 19 17 73
44 5 Mrozek Daniel   1 19 18 16 19 72
45 7 Trojakowski Stanisław   2 23 16 18 15 72
46 38 Ząbek Krzysztof   7 20 18 15 19 72
47 31 Kardas Wiktor   6 20 16 16 19 71
48 50 Jędros Witold   9 14 20 20 17 71
49 59 Krzyszczyk Krzysztof   10 21 16 18 15 70
50 32 Drewniak Mieczysław   6 19 12 18 17 66
51 34 Kardas Konrad   6 18 15 20 13 66
52 8 Szykowny Wojciech   2 18 14 14 19 65
53 56 Sadowski Marek   10 20 11 21 13 65
54 41 Kudzia Andrzej   7 19 17 14 12 62
55 60 Riemer Waldemar   10 16 15 17 13 61
56 17 Kruszelnicka Jolanta   3 16 12 14 16 58
57 58 Adolf Artur   10 17 14 20 7 58
58 18 Rybińska-Nowak Aneta   3 10 9 10 14 43
59 11 Myszka Oliwia   2 10 5 8 4 27
60 48     8         0

 

 

 

Wszyscy zawodnicy, którzy zostali sklasyfikowani w ogólnej punktacji. zostali nagrodzeni. Wysokie nagrody otrzymało sześciu pierwszych zawodników w klasie "Open". Fundatorem pierwszej nagrody-sztucera-była Strzelnica. Kolejne nagrody ufundowano w wysokości:

-1500zł

-1300zł

-950zł

-600zł

-500zł

Jedyna "Diana" otrzymała nagrodę o wartości 1500zł.

 

  SUMA RUND COMPAK SPORTING - KOCHCICE
 
 
    I II III  IV  VI  VII  VIII  IX SUMA
1 PACYGA BARTŁOMIEJ 87 92 96 92 87 92 88 68 95 797
2 ZAŁOGA PAWEŁ 97 89 89 92 88 91 84 70 89 789
3 STOTKO KRZYSZTOF 89 87 87 87 83 90 82 72 93 770
4 PIERLAK WOJCIECH 86 89 88 92 82 82 81 55 77 732
5 POLAK SZYMON 85 84 82 87 82 93 83 53 77 726
6 BIŃCZYCKI JACEK 79 85 80 80 80 82 78 63 84 711
7 ADAMCZYK BARTOSZ 87 86 88 82 89 91   68 79 670
8 LIZUREJ TOMASZ 86 88 84 82 87   82 73 86 668
9 BRZEZIAK MARIUSZ   86 90 80 77 85 84 76 85 663
10 KOPCZYŃSKI JANUSZ 97 92 90 90 94 94 92     649
11 PLUCIŃSKI MARCIN 98 96 99 87 91 90     85 646
12 WŁODARCZYK REMIGIUSZ 100 95 97   94 98   58 97 639
13 DREWNIAK MIECZYSŁAW 70 57 77 76 59 78 69 60 77 623
14 DYTKOWSKI PIOTR 92 87 89 88 92     56 91 595
15 KASPRZYK ADAM 85   85 79 77 87   65 87 565
16 DYTKOWSKI PRZEMYSŁAW   98 91 90 95     77 96 547
17 GRABAŁOWSKI ZBIGNIEW   95 93   85 87 89   88 537
18 SZTANGIERSKI PAWEŁ 90 82 88     87   82 85 514
19 JĘDROS WITOLD 90 86 81 80   76 88     501
20 DUDEK RAFAŁ 90 90 90       80 60 89 499
21 ADAMCZYK JACEK 96 97 96   96   94     479
22 BERNACKA ADAMCZYK DOMINIKA 85 85   85   85   61 75 476
23 WOJTYLAK WŁODZIMIERZ 82   82   83 80 75   67 469
24 PYPŁACZ MACIEJ   91 95 89   91 92     458
25 KRUSZYŃSKI DARIUSZ 76 83 74 70   78     71 452
26 HAGAR KHALID 78 68   76 67   64 26 54 433
27 TOMALA SŁAWOMIR 88 96 90   81   77     432
28 PASZTALENIEC KAMIL 89 89 92         73 83 426
29 TOKARUK WIKTOR       91 83 88 78 70   410
30 ZABOROWSKI GRZEGORZ 83   76     84 82   78 403
31 SADOWSKI GRZEGORZ   89 88 91       50 85 403
32 ZĄBEK KRZYSZTOF   84 86 78 77   73     398
33 KAWIK WALDEMAR     79   80 88 82 60   389
34 TOMALA DAMIAN 90 95 93   88         366
35 MALIK KRZYSZTOF     74 68 80 75 61     358
36 BAUĆ WOJCIECH 86   87   84 85       342
37 SZYKOWNY WOJCIECH 65   55 54 52 63   46   335
38 HESS SŁAWOMIR 93 86   83     65     327
39 KRZCIUK KRZYSZTOF     77 77 78 83       315
40 SZYKOWNY MICHAŁ 83 74 78         74   309
41 KOTLARZ RAFAŁ 88 84     80     52   304
42 KUJAWSKI KONRAD 62 65   83   88       298
43 DŁUGOSZ JACEK 90   84   68     54   296
44 PILARZ HUBERT     78 75   58     81 292
45 KAMIŃSKI MARCIN     98     98     96 292
46 ZAJĄC PIOTR         78 76 74 51   279
47 KAWIK GRZEGORZ     75     73 74 57   279
48 CHUDY WOJCIECH 92 90 90             272
49 KAMIŃSKI RYSZARD     90 92 89         271
50 KARDAS WIKTOR   59       68   64 69 260
51 TOMCZYK MARCIN   91   84 79         254
52 ROZPONDEK PRZEMYSŁAW   85 81     87       253
53 KOKOT JAROSŁAW     78     89 86     253
54 CIEPLIK ŁUKASZ       79   82 77     238
55 PASZTALANIEC MARIUSZ   80 88         68   236
56 MOLENDA PAWEŁ 84 80       68       232
57 KOCOŃ WOJCIECH         81 89   58   228
58 BALIŃSKI ROMAN   85 85         50   220
59 TROJAKOWSKI STANISŁAW   83   77       59   219
60 BALIŃSKI DAMIAN   83 80         48   211
61 ADAMCZYK MACIEJ         59 63     73 195
62 PASZTALANIEC DAMIAN   95 93             188
63 TOMCZYK JACEK         54 69 62     185
64 GÓRSKI HENRYK   88 90             178
65 KOŁODZIEJ PIOTR 87 87               174
66 WĄSIK DAWID   88     85         173
67 ADOLF ARTUR 69   50         50   169
68 WŁODARCZYK WIKTORIA           70   40 59 169
69 SIKORA RAFAŁ     80 85           165
70 GOSPODARCZYK RAFAŁ     82       81     163
71 KRZYSZCZAK KRZYSZTOF   77       78       155
72 FURCZOŃ MARIAN         78 75       153
73 KUPCZAK JACEK       58 45   50     153
74 KŁODNICKI ROMUALD 75 76               151
75 GILNER MONIKA           80   63   143
76 KUKUROWSKI TOMASZ   70 71             141
77 MROZEK DANIEL       63   78       141
78 LEPSY PATRYK   71 65             136
79 GIESELBERG SZYMON 68   68             136
80 BYKOWSKI PAWEŁ     79         56   135
81 JANUS SŁAWOMIR 62   72             134
82 KAMIŃSKI FILIP     69   65         134
83 MADEJ SEBASTIAN     72         55   127
84 DYNEROWICZ PIOTR         58 68       126
85 JOŃSKI MACIEJ         72     54   126
86 PAWŁOWSKI MACIEJ     56           55 111
87 KOSIŃSKI SZYMON           58 52     110
88 CZAPOR WIKTOR     53           56 109
89 PRZYWARA ARKADIUSZ   64           40   104
90 MATEUSIAK KAMIL           42     49 91
91 MIELCARSKI KRZYSZTOF 89                 89
92 KAMIŃSKI LESZEK         89         89
93 MALINKIEWICZ KAZIMIERZ 87                 87
94 ZIOMKO PAWEŁ 87                 87
95 ZIÓŁKOWSKI MARCIN       87           87
96 ŚWIŃCZYK KRYSTIAN   86               86
97 MALINKIEWICZ MACIEJ 85                 85
98 ZAŁOGA ŁUKASZ   85               85
99 GNIADO MICHAŁ   83               83
100 DĄBROWSKI PIOTR       83           83
101 TOMCZYK PRZEMYSŁAW           42 41     83
102 SADOWSKI MAREK   78               78
103 BIEREŚNIEWICZ WACŁAW       78           78
104 SZCZĘCH KONRAD     76             76
105 MOLENDA JACEK         76         76
106 LAPRUS MARCIN     75             75
107 BĄKOWSKI JACEK       74           74
108 BALIŃSKI RAFAŁ   73               73
109 KUBIAK JANUSZ     73             73
110 KUPCZAK FILIP         33   39     72
111 DENISIEWICZ DAWID 70                 70
112 MARCONI HUBERT         70         70
113 MURAWA MAREK   69               69
114 DZIERŻANOWSKI ŁUKASZ               69   69
115 GREŃ RAFAŁ   68               68
116 PILARZ BŁAŻEJ     68             68
117 KUDZIA ANDRZEJ     68             68
118 MARCONI JAN         67         67
119 BOGDAŃSKI MACIEJ             67     67
120 KOSTUŚ KACPER           66       66
121 JURKOWSKI PIOTR     65             65
122 BARAŃSKI PAWEŁ         63         63
123 BUCZYŃSKI PAWEŁ               63   63
124 STUDENT WALDEMAR         61         61
125 MADALIŃSKI ROBERT     60             60
126 WARZECHA OLAF               58   58
127 KULESZA ŁUKASZ               58   58
128 GILNER ANNA               58   58
129 MAŃDOK JAROSŁAW   57               57
130 PIOTROWSKA JULIA        57           57
131 KOKIEL MAREK         57         57
132 KARDAS KONRAD           56       56
133 KISIŃSKI MAREK           56       56
134 KUDZIA KRZYSZTOF   55               55
135 PILARZ TOMASZ       54           54
136 SAMBORSKI JAKUB               54   54
137 MARCONI WIKTOR         51         51
138 LEMANIK KAMIL           50       50
139 JAKUBIEC ADAM               50   50
140 CIEŚLICKA JULIA   49               49
141 LEMANIK TOMASZ           49       49
142 MYSZKA OLIWIA               41   41
143 WÓJCICKI KAMIL               24   24
COMPAK SPORTING
Kochcice 10.11.2018r.
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 31 Włodarczyk Remigiusz   6 25 23 24 25 97
2 10 Kamiński Marcin   2 24 24 23 25 96
3 30 Dytkowski Przemysław   5 24 24 25 23 96
4 9 Pacyga Bartłomiej   2 25 25 23 22 95
5 3 Stotko Krzysztof   1 24 22 25 22 93
6 29 Dytkowski Piotr   5 23 24 21 23 91
7 18 Dudek Rafał   3 23 20 22 24 89
8 23 Załoga Paweł   4 22 22 22 23 89
9 35 Grabałowski Zbigniew   6 22 21 22 23 88
10 33 Kasprzyk Adam   6 22 21 19 25 87
11 21 Lizurej Tomasz   4 21 19 24 22 86
12 11 Pluciński Marcin   2 19 23 20 23 85
13 15 Sadowski Grzegorz   3 24 21 17 23 85
14 19 Brzeziak Mariusz   4 24 19 21 21 85
15 22 Sztangierski Paweł   4 21 19 21 24 85
16 2 Bińczycki Jacek   1 23 21 20 20 84
17 7 Bauć Wojciech   2 22 20 20 21 83
18 26 Pilarz Hubert   5 21 23 19 18 81
19 25 Adamczyk Bartek   5 19 21 20 19 79
20 32 Zaborowski Grzegorz   6 20 17 20 21 78
21 1 Drewniak Mieczysław   1 19 16 22 20 77
22 13 Pierlak Wojciech   3 18 20 19 20 77
23 14 Polak Szymon   3 18 20 15 24 77
24 28 Bernacka-Adamczyk Dominika   5 22 18 15 20 75
25 17 Adamczyk Maciej   3 19 15 21 18 73
26 36 Kruszyński Dariusz   6 15 19 16 21 71
27 4 Kardas Wiktor   1 20 14 16 19 69
28 8 Wojtylak Włodzimierz   2 19 18 14 16 67
29 34 Włodarczyk Wiktoria   6 16 18 13 12 59
30 5 Czapor Wiktor   1 17 11 18 10 56
31 16 Pawłowski Maciej   3 13 11 18 13 55
32 20 Hagar Khalid   4 14 15 7 18 54
33 27 Mateusiak Kamil   5 14 12 15 8 49
COMPAK SPORTING
Kochcice 26.10.2018r.
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 22 Sztangierski Paweł   4 20 19 23 20 82
2 11 Dytkowski Przemysław   2 24 18 14 21 77
3 37 Brzeziak Mariusz   7 20 20 18 18 76
4 21 Szykowny Michał   4 21 18 20 15 74
5 8 Pasztaleniec Kamil   2 23 18 15 17 73
6 49 Lizurej Tomasz   9 20 15 17 21 73
7 2 Stotko Krzysztof   1 23 16 16 17 72
8 18 Tokaruk Wiktor   3 19 19 16 16 70
9 36 Załoga Paweł   6 17 20 11 22 70
10 43 Dzierżanowski Łukasz   8 19 22 9 19 69
11 10 Pasztaleniec Mariusz   2 18 24 7 19 68
12 16 Adamczyk Bartosz   3 18 20 12 18 68
13 50 Pacyga Bartłomiej   9 19 20 14 15 68
14 44 Kasprzyk Adam   8 18 17 11 19 65
15 3 Kardas Wiktor   1 18 16 18 12 64
16 4 Bińczycki Jacek   1 18 16 15 14 63
17 34 Buczyński Paweł   6 15 16 15 17 63
18 40 Gilner Monika   7 15 18 13 17 63
19 13 Bernacka-Adamczyk Dominika   3 16 18 12 15 61
20 1 Drewniak Mieczysław   1 18 17 9 16 60
21 25 Dudek Rafał   5 12 16 13 19 60
22 39 Kawik Waldemar   7 16 15 13 16 60
23 19 Trojakowski Stanisław   4 14 12 18 15 59
24 26 Warzecha Olaf   5 18 15 12 13 58
25 41 Włodarczyk Remigiusz   7 20 10 15 13 58
26 45 Kocoń Wojciech   8 15 18 12 13 58
27 46 Kulesza Łukasz   8 13 17 14 14 58
28 48 Gilner Anna   8 18 12 13 15 58
29 38 Kawik Grzegorz   7 14 12 13 18 57
30 12 Dytkowski Piotr   2 16 21 5 14 56
31 35 Bykowski Paweł   6 12 13 16 15 56
32 28 Pierlak Wojciech   5 12 16 13 14 55
33 32 Madej Sebastian   6 18 14 10 13 55
34 15 Długosz Jacek   3 16 19 7 12 54
35 31 Samborski Jakub   6 12 17 12 13 54
36 47 Joński Maciej   8 8 15 15 16 54
37 29 Polak Szymon   5 17 16 7 13 53
38 14 Kotlarz Rafał   3 15 18 11 8 52
39 27 Zając Piotr   5 18 16 8 9 51
40 5 Baliński Roman   1 16 11 9 14 50
41 17 Adolf Artur   3 12 9 16 13 50
42 24 Jakubiec Adam    4 16 12 9 13 50
43 30 Sadowski Grzegorz   5 15 12 8 15 50
44 6 Baliński Damian   1 14 12 11 11 48
45 23 Szykowny Wojciech   4 12 10 9 15 46
46 9 Myszka Oliwia   2 10 14 5 12 41
47 7 Przywara Arkadiusz   2 9 12 7 12 40
48 42 Włodarczyk Wiktoria   7 13 9 8 10 40
49 20 Khalid Hagar   4 0 10 6 10 26
50 33 Wójcicki Kamil   6 8 5 7 4 24
Kochcice 26.08.2018
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 19 Adamczyk Jacek   4 24 25 22 23 94
2 23 Kopczyński Janusz   4 23 22 25 22 92
3 28 Pypłacz Maciej   5 20 24 23 25 92
4 20 Grabałowski Zbigniew   4 24 21 20 24 89
5 8 Jędros Witold   2 22 22 25 19 88
6 24 Pacyga Bartłomiej   4 21 24 20 23 88
7 29 Kokot Jarosław   5 23 22 21 20 86
8 10 Załoga Paweł   2 23 22 21 18 84
9 27 Brzeziak Mariusz   5 22 21 22 19 84
10 15 Polak Szymon   3 22 22 17 22 83
11 5 Lizurej Tomasz   1 21 18 23 20 82
12 7 Zaborowski Grzegorz   2 21 23 19 19 82
13 18 Stotko Krzysztof   3 19 20 20 23 82
14 25 Kawik Waldemar   5 21 20 22 19 82
15 2 Gospodarczyk Rafał   1 21 20 20 20 81
16 14 Pierlak Wojciech   3 20 20 21 20 81
17 16 Dudek Rafał   3 21 20 20 19 80
18 12 Bińczycki Jacek   2 18 22 18 20 78
19 22 Tokaruk Wiktor   4 18 20 19 21 78
20 1 Tomala Sławomir   1 19 19 19 20 77
21 9 Cieplik Łukasz   2 20 18 21 18 77
22 21 Wojtylak Włodzimierz   4 19 21 14 21 75
23 17 Zając Piotr   3 19 16 20 19 74
24 26 Kawik Grzegorz   5 18 16 22 18 74
25 13 Ząbek Krzysztof   3 20 17 15 21 73
26 11 Drewniak Mieczysław   2 18 16 20 15 69
27 3 Bogdański Maciej   1 16 14 20 17 67
28 6 Hess Sławomir   1 16 16 15 18 65
29 4 Hagar Khalid   1 14 14 19 17 64
30 34 Tomczyk Jacek   6 15 13 17 17 62
31 31 Malik Krzysztof   6 19 10 18 14 61
32 35 Kosiński Szymon   6 17 10 11 14 52
33 32 Kupczak Jacek   6 11 9 19 11 50
34 33 Tomczyk Przemysław   6 11 3 14 13 41
35 36 Kupczak Filip   6 13 9 10 7 39
COMPAK SPORTING
Kochcice 07.07.2018
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 26 Kamiński Marcin   5 23 25 25 25 98
2 49 Włodarczyk Remigiusz   9 25 24 25 24 98
3 37 Kopczyński Janusz   7 25 24 22 23 94
4 43 Polak Szymon   8 23 24 21 25 93
5 28 Pacyga Bartłomiej   5 24 23 23 22 92
6 6 Załoga Paweł   1 19 24 24 24 91
7 9 Pypłacz Maciej   2 23 23 25 20 91
8 15 Adamczyk Bartosz   3 23 24 22 22 91
9 18 Stotko Krzysztof   3 23 22 24 21 90
10 25 Pluciński Marcin   5 23 22 24 21 90
11 7 Kokot Jarosław   2 20 24 24 21 89
12 19 Kocoń Wojciech   4 21 24 23 21 89
13 2 Tokaruk Wiktor   1 21 20 24 23 88
14 14 Kujawski Konrad   3 22 23 22 21 88
15 54 Kawik Waldemar   9 22 22 23 21 88
16 3 Grabałowski Zbigniew   1 20 22 23 22 87
17 8 Kasprzyk Adam   2 20 23 20 24 87
18 40 Rozpondek Przemysław   7 23 24 22 18 87
19 41 Sztangierski Paweł   7 22 21 23 21 87
20 16 Adamczyk-Bernacka Dominika   3 20 21 22 22 85
21 27 Bauć Wojciech   5 23 22 21 19 85
22 48 Brzeziak Mariusz   8 19 22 23 21 85
23 51 Zaborowski Grzegorz   9 18 22 23 21 84
24 42 Krzciuk Krzysztof   7 20 22 20 21 83
25 17 Cieplik Łukasz   3 19 21 21 21 82
26 21 Bińczycki Jacek   4 21 20 21 20 82
27 44 Pierlak Wojciech   8 19 22 21 20 82
28 1 Wojtylak Włodzimierz   1 18 22 23 17 80
29 52 Gilner Monika   9 19 21 21 19 80
30 4 Mrozek Daniel   1 19 24 16 19 78
31 24 Drewniak Mieczysław   4 21 18 21 18 78
32 46 Kruszyński Dariusz   8 19 23 20 16 78
33 39 Krzyszczyk Krzysztof   7 22 16 22 17 77
34 45 Zając Piotr   8 21 20 19 16 76
35 50 Jędros Witold   9 21 18 18 19 76
36 29 Furczoń Marian   5 17 18 19 21 75
37 31 Malik Krzysztof   6 20 17 20 18 75
38 47 Kawik Grzegorz   8 21 16 23 13 73
39 53 Włodarczyk Wiktoria   9 17 17 15 21 70
40 36 Tomczyk Jacek   6 17 19 15 18 69
41 13 Molenda Paweł   3 15 16 19 18 68
42 20 Dynerowicz Piotr   4 16 21 18 13 68
43 22 Kardas Wiktor   4 18 17 20 13 68
44 5 Kostuś Kacper   1 16 21 16 13 66
45 12 Szykowny Wojciech   2 16 15 17 15 63
46 30 Adamczyk Maciej   5 12 19 15 17 63
47 10 Pilarz Hubert   2 0 20 17 21 58
48 35 Kosiński Szymon   6 17 15 12 14 58
49 23 Kardas Konrad   4 13 15 16 12 56
50 38 Kisiński Marek   7 12 17 18 9 56
51 33 Lemanik Kamil   6 15 11 14 10 50
52 32 Lemanik Tomasz   6 8 14 15 12 49
53 11 Mateusiak Kamil   2 0 14 16 12 42
54 34 Tomczyk Przemysław   6 10 13 8 11 42
COMPAK SPORTING
Kochcice 24.06.2018
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 28 Adamczyk Jacek   5 24 25 24 23 96
2 33 Dytkowski Przemysław   6 22 25 23 25 95
3 7 Włodarczyk Remigiusz   2 24 24 23 23 94
4 41 Kopczyński Janusz   7 23 23 23 25 94
5 32 Dytkowski Piotr   6 25 25 24 18 92
6 13 Pluciński Marcin   3 20 25 23 23 91
7 3 Kamiński Leszek   1 23 23 23 20 89
8 5 Kamiński Ryszard   1 23 24 20 22 89
9 17 Adamczyk Bartłomiej   3 23 23 23 20 89
10 6 Załoga Paweł   1 24 24 20 20 88
11 24 Tomala Damian   4 23 22 23 20 88
12 15 Pacyga Bartłomiej   3 22 23 23 19 87
13 35 Lizurej Tomasz   6 21 21 23 22 87
14 30 Grabałowski Zbigniew   5 23 22 20 20 85
15 48 Wąsik Dawid   8 21 22 23 19 85
16 14 Bauć Wojciech   3 23 21 22 18 84
17 16 Wojtylak Włodzimierz   3 19 21 22 21 83
18 29 Tokaruk Wiktor   5 20 20 24 19 83
19 38 Stotko Krzysztof   7 22 20 20 21 83
20 43 Polak Szymon   8 20 25 19 18 82
21 44 Pierlak Wojciech   8 21 23 21 17 82
22 23 Tomala Sławomir   4 22 23 18 18 81
23 25 Kocoń Wojciech   5 22 22 22 15 81
24 2 Kawik Waldemar   1 16 23 22 19 80
25 8 Kotlarz Rafał   2 17 21 24 18 80
26 19 Malik Krzysztof   4 23 19 23 15 80
27 37 Bińczycki Jacek   7 23 20 19 18 80
28 45 Tomczyk Marcin   8 20 22 17 20 79
29 47 Zając Piotr   8 21 19 20 18 78
30 51 Furczoń Marian   9 21 22 19 16 78
31 52 Krzciuk Krzysztof   9 18 20 21 19 78
32 1 Brzeziak Mariusz   1 21 18 23 15 77
33 9 Kasprzyk Adam   2 18 20 20 19 77
34 46 Ząbek Krzysztof   8 23 20 16 18 77
35 36 Molenda Jacek   6 22 19 22 13 76
36 26 Joński Maciej   5 18 20 17 17 72
37 10 Marconi Hubert   2 18 18 18 16 70
38 18 Długosz Jacek   3 18 19 18 13 68
39 12 Marconi Jan   2 15 18 16 18 67
40 34 Khalid Hagar   6 16 16 18 17 67
41 4 Kamiński Filip   1 15 20 15 15 65
42 49 Barański Paweł   9 18 16 17 12 63
43 40 Student Waldemar   7 14 14 21 12 61
44 39 Drewniak Mieczysław   7 19 14 15 11 59
45 50 Adamczyk Maciej   9 15 19 19 6 59
46 27 Dynerowicz Piotr   5 13 12 19 14 58
47 31 Kokiel Marek   6 18 11 15 13 57
48 22 Tomczyk Jacek   4 16 16 14 8 54
49 42 Szykowny Wojciech   7 13 16 10 13 52
50 11 Marconi Wiktor   2 16 12 12 11 51
51 20 Kupczak Jacek   4 14 14 9 8 45
52 21 Kupczak Filip   4 9 7 10 7 33

Terminarz  zawodów na strzelnicy w Kochcicach w 2018.

1.W skład ligi parcourowej wchodzą :

27.01.2018 godz. 10:00 (parcour zimowy)

17.02.2018  godz. 10:00 (parcour zimowy)

24.03.2018 godz. 10:00 (parcour zimowy)

21.04.2018 godz. 10:00

24.06.2018 godz. 10:00

7.07.2018  godz.10:00

26.08.2018 godz. 10:00

26.10.2018 godz. 17:00 (parcour nocny)

10.11.2018 godz. 8:00 (finał zawodów ligi parcourowej)

2. Zawody parcourowe PZŁ

19.05.2018  godz. 8:00 (zawody centralne)

3. Zawody Okręgowej Rady Łowieckiej Kół w sześcioboju myśliwskim

30.06.2018 godz. 8:00

4.  IV Puchar „Jury Częstochowskiej”

 29.09.2018 godz. 8:00 ( zawody centralne)

Pobierz regulamin tutaj.

Godziny otwarcia:

wtorek-piątek: 15:00 - DO ZMIERZCHU sobota - niedziela 12:00 - DO ZMIERZCHU

Cennik:

Osie: skeet- trap-bażant- zając- rogacz/lis- dzik

Wstęp dla zrzeszonych w PZŁ - 15,00 zł/ osoba
Wynajęcie instruktora - 100,00 zł/godz.
Tarcza - 10,00 zł
Rzutki - 0,60 zł
Obsługa pracownika technicznego - 50,00 zł/godz.

Wynajęcie broni myśliwskiej - 200,00 zł/godz.

Wydanie zaświadczenia dotyczącego przystrzelania broni - 100,00 zł

Karnet 1000 rzutek + wstęp gratis - 500,00 zł

Mapa atrakcji:

Strzelnica myśliwska Zobacz mapę interaktywną
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter
i bądź z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij