Strzelnica Family Resort & SPA,

Bal maskowy w w Hotelu*** Strzelnica

26 Jun '22
27 Jun '22
30 March 2022

Czas rozpocząć karnawał! Chcesz uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu i przeżyć niezapomnianą noc? Bal maskowy w Hotelu*** Strzelnica to wyśmienity pomysł na zabawę.

Przywitamy Cię drinkiem, zaprosimy do udziału w licznych konkursach, a przede wszystkim zachęcimy do szaleństwa przy muzyce na żywo! Wystarczy, że znajdziesz dla nas czas 29 stycznia.

Karnawał: zimowa zabawa bez ograniczeń

Tradycja organizowania zabaw karnawałowych sięga czasów Starożytnego Rzymu. Nie zapominamy o nim i dziś: okres między świętem Trzech Króli a Środą Popielcową to znakomity moment na zorganizowanie maskarady, dzięki której można dać upust wolności i wziąć udział w znakomitej zabawie składającej się przede wszystkim z tańca, muzyki oraz dobrego jedzenia.

Organizacja takiego wydarzenia w Hotelu*** Strzelnica jest dla nas ogromną przyjemnością. Bal maskowy to idealna odskocznia od codziennych obowiązków. Daj się porwać i tańcz razem z nami!

Jedyny taki bal maskowy

Co czeka Cię w tę wyjątkową noc? Przede wszystkim znakomita zabawa przy muzyce granej na żywo i w klimatycznym wnętrzu! Nie zapomnij zabrać ze sobą maski, za którą skryjesz twarz i na kilka szalonych godzin przeobrazisz się w kogoś innego. Jeszcze lepiej, jeśli towarzyszyć będzie Ci oryginalne przebranie karnawałowe. Możesz być, kim tylko zechcesz! Najważniejsze, aby świetnie się przy tym bawić.

Doskonała rozrywka to jedno. Zadbamy o Ciebie pod każdym względem - także, jeśli mowa o jedzeniu. Podczas balu maskowego w Hotelu*** Strzelnica skosztujesz wyśmienitych dań kuchni polskiej prosto od naszego znamienitego kucharza. W ramach kolacji wielodaniowej na stołach będą królować zimne oraz ciepłe dania o niespotykanym charakterze. Na deser przygotujemy natomiast bufet słodki oraz słony - dla każdego miłośnika małego co nieco do zagryzienia między tańcami.

Tak wyjątkowa noc nie zdarza się często, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Proponujemy pobyt dla par, przyjaciół oraz singli. Weź udział w balu karnawałowym, jakiego jeszcze nie widziałeś!

Newsletter

Subscribe to our newsletter
and stay up to date.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close