Strzelnica Family Resort & SPA,

STRZELNICA MYŚLIWSKA

STRZELNICA MYŚLIWSKA

STRZELNICA MYŚLIWSKA

07 Jul '20
08 Jul '20

Strzelnica Myśliwska

Szanowni Goście !!!

Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami otwarcia obiektu

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo i obowiązujące obostrzenia bardzo prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub mailowo.

Poniedziałek - nieczynne

Wtorek - Strzelnica i sklep z amunicja 14:00-20:00

Środa - Strzelnica i sklep z amunicja 14:00-20:00

Czwartek - Strzelnica i sklep z amunicja 14:00-20:00

Piątek - Strzelnica i sklep z amunicja 14:00-20:00

Sobota - Strzelnica i sklep z amunicja 11:00-20:00

Niedziela - Strzelnica i sklep z amunicja 11:00-20:00

Hotel Strzelnica to dla wytrawnych myśliwych specjalne miejsce przeznaczone do doskonalenia umiejętności strzeleckich.

 

Informacja dla myśliwych  oraz klientów zainteresowanych zakupem amunicji w naszym sklepie!

            Zapraszamy do sklepu myśliwskiego w którym możecie Państwo dokonać zakupu amunicji oraz akcesoriów myśliwskich. Dysponujemy amunicją śrutową o różnej gramaturze ładunku marki Nobel, Fam-Pionki, Clever Mirage oraz Saga. Możecie Państwo zakupić u nas amunicję już w cenie od 19 zł (paczka). Amunicję kulową różnej marki możesz kupić Drogi Kliencie już od 0,79 zł (sztuka). W ciągłej sprzedaży posiadamy praktycznie każdy kaliber amunicji tj. 5,56, 7,62x39, 7.64, 9, 223 Rem., 308 WIN.

Sprzedajemy wyłącznie w paczkach!

Skontaktuj się ze sprzedawcą Tel. 734 149 208

Zapraszamy do naszego sklepu!

Cennik

Cennik:

Osie: skeet- trap-bażant- zając- rogacz/lis- dzik

Wstęp dla zrzeszonych w PZŁ - 20,00 zł/ osoba
Wynajęcie instruktora - 50,00 zł/godz.
Tarcza - 10,00 zł
Rzutki - 0,70 zł
Obsługa pracownika technicznego - 50,00 zł/godz.

Wynajęcie broni myśliwskiej - 100,00 zł/godz.

Wydanie zaświadczenia dotyczącego przystrzelania broni - 50,00 zł

Karnet 1000 rzutek + wstęp gratis - 600,00 zł

Wyniki Parcour 2020

COMPAK SPORTING KOCHCICE

COMPAK SPORTING- podsumowanie

COMPAK SPORTING
Kochcice 21.06.2020
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 34 Włodarczyk Remigiusz   6 22 24 24 24 94
2 1 Pypłacz Maciej   1 20 24 25 24 93
3 30 Baliński Roman   5 23 21 25 24 93
4 11 Pacyga Bartek   2 20 24 25 23 92
5 6 Załoga Paweł   1 22 22 24 23 91
6 37 Kopczyński Janusz   7 23 21 24 21 89
7 19 Adamczyk Bartek   4 21 21 22 23 87
8 4 Kokot Jarosław   1 24 18 21 23 86
9 17 Bińczycki Jacek   3 20 21 21 24 86
10 21 Ząbek Krzysztof   4 20 19 24 23 86
11 32 Pierlak Wojciech   6 21 21 22 22 86
12 3 Kasprzyk Adam   1 20 19 22 24 85
13 26 Grabałowski Zbigniew   5 23 14 24 24 85
14 31 Tomczyk Marcin   6 22 18 20 24 84
15 9 Figa Tomasz   2 17 21 21 24 83
16 15 Sadowski Grzegorz   3 19 19 22 22 82
17 35 Jędros Witold   6 20 20 22 19 81
18 38 Gilner Monika   7 22 19 17 22 80
19 10 Hess Sławomir   2 22 12 22 23 79
20 12 Baliński Damian   2 16 19 22 22 79
21 5 Lizurej Tomasz   1 19 20 20 18 77
22 36 Włodarczyk Wiktoria   6 22 16 19 20 77
23 2 Pilarz Hubert   1 18 17 18 23 76
24 20 Bernacka-Adamczyk Dominika   4 19 16 19 22 76
25 27 Pyra Cezary   5 18 19 21 17 75
26 25 Samborski Jakub   5 18 16 22 18 74
27 22 Gąsiorek Bogusław   4 21 15 19 18 73
28 24 Pudełko Janusz   4 18 13 24 18 73
29 28 Pyra Wiktor   5 18 18 15 22 73
30 29 Nowak Andrzej   5 19 16 18 19 72
31 14 Żebrowski Paweł   3 18 14 20 19 71
32 7 Terebiński Daniel   2 15 18 19 18 70
33 13 Adamczyk Maciej   3 18 17 16 19 70
34 33 Zając Piotr   6 16 17 20 15 68
35 16 Drewniak Mieczysław   3 15 10 20 20 65
36 8 Świerkowski Łukasz   2 12 12 15 15 54
37 23 Gąsiorek Szymon   4 7 9 17 15 48
Finał Parcour
Kochcice 07.06.2020
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 31 Włodarczyk Remigiusz 6 25 24 25 25 99
2 25 Pasztalaniec Kamil 5 25 25 24 23 97
3 36 Adamczyk Bartosz 6 24 23 25 24 96
4 34 Kopczyński Janusz 6 24 24 23 24 95
5 5 Bać Stanisław 1 24 24 23 23 94
6 19 Maciaszek Konrad 4 25 22 24 23 94
7 14 Dydkowski Piotr 3 23 23 24 23 93
8 21 Załoga Paweł 4 24 22 24 23 93
9 15 Pacyga Bartłomiej 3 22 24 24 22 92
10 7 Kokot Jarosław 2 25 20 24 22 91
11 38 Siegień Jan 7 23 24 21 21 89
12 32 Jędros Witold 6 23 19 23 22 87
13 1 Kirenskis Juri 1 25 19 20 23 87
15 16 Mrozek Daniel 3 22 23 19 22 86
16 8 Kasprzyk Adam 2 20 17 24 23 84
17 6 Ząbek Krzysztof 1 18 23 20 21 82
18 13 Siupka Szymon 3 16 24 21 21 82
19 9 Szykowny Michał 2 19 17 22 23 81
20 17 Tokaruk Wiktor 3 21 19 23 18 81
21 35 B.Adamczyk Dominika 6 21 19 22 19 81
22 20 Kaczmarek Bartłomiej 4 18 18 19 23 78
23 28 Świńczyk Krystian 5 19 19 22 18 78
24 23 Cieślak Rajmund 4 16 19 21 20 76
25 27 Makuch Mariusz 5 16 19 21 20 76
26 26 Laśko Karol 5 18 19 19 19 75
27 30 Nowak Andrzej 5 17 21 22 15 75
28 3 Kirenska Ira 1 20 21 17 16 74
29 18 Monika Gilner 3 20 17 18 19 74
30 37 Kupaj Adrian 7 19 20 16 18 73
31 10 Jakubiec Adam 2 20 15 16 19 70
32 11 Trojakowski Stanisław 2 18 18 14 20 70
33 24 Drewniak Mieczysław 4 15 21 17 17 70
34 33 Włodarczyk Wiktoria 6 20 16 16 18 70
35 29 Francuz Artur 5 18 20 14 16 68
36 4 Springer Kris 1 17 8 16 21 62
37 22 Dawidczyk Kazimierz 4 16 20 9 14 59
38 2 Bolsakovas Erikas 1 23 20     43
39 12 Antończak Marcin 2 7 13 8 14 42

 

Kochcice - Parcour zimowy
L.P. NAZWISKO / IMIE KATEG. WYNIKI WYNIK
2020-01-26 2020-02-09 2020-03-01 2020-03-28
1 Kopczyński Janusz   91 90 96   277
2 Włodarczyk Remigiusz   92 89 94   275
3 Brzeziak Mariusz   84 87 90   261
4 Załoga Paweł   80 86 94   260
5 Szykowny Michał   76 73 87   236
6 Dudek Rafał   79 79 75   233
7 Gilner Monika Diany 72 77 84   233
8 Stotko Krzysztof   71 78 82   231
9 Kasprzyk Adam   67 83 80   230
10 Adamczyk Bartek   72 77 80   229
11 Włodarczyk Wiktoria Diany 77 77 72   226
12 Bińczycki Jacek   74 73 79   226
13 Warzecha Olaf   73 74 75   222
14 Sejda Piotr   72 70 79   221
15 Bernacka-Adamczyk Dominika Diany 65 69 77   211
16 Nowak Andrzej   66 56 76   198
17 Jakubiec Adam   60 63 69   192
18 Trojakowski Stanisław   56 61 69   186
19 Francuz Artur   52 63 67   182
20 Pypłacz Maciej     88 93   181
21 Pacyga Bartłomiej   86 89     175
22 Pyra Cezary   52 61 61   174
23 Tomczyk Marcin     78 89   167
24 Baliński Roman     77 88   165
25 Drewniak Mieczysław   52 50 61   163
26 Baliński Damian     79 82   161
27 Hess Sławomir   75 84     159
28 Bać Stanisław     80 79   159
29 Ząbek Krzysztof     76 81   157
30 Biereśniewicz Wacław   76 80     156
31 Siupka Szymon     77 78   155
32 Klimża Łukasz   75   78   153
33 Laprus Marcin     74 78   152
34 Cieślak Rajmund     74 76   150
35 Polak Szymon     74 75   149
36 Pyra Wiktor   53 53 42   148
37 Kujawski Konrad     66 81   147
38 Lizurej Tomasz   75 71     146
39 Jędros Witold     71 75   146
40 Świnczyk Krystian     70 73   143
41 Figa Tomasz   66 74     140
42 Gąsiorek Bogusław     69 70   139
43 Madej Sebastian   63   70   133
44 Zając Piotr     58 67   125
45 Świerkowski Łukasz     57 64   121
46 Lewandowski Jacek     56 63   119
47 Zelenay Paweł   57 57     114
48 Dawidczyk Kazimierz     59 43   102
49 Dytkowski Przemysław     89     89
50 Dytkowski Piotr     88     88
51 Kamiński Marcin     88     88
52 Joński Maciej     83     83
53 Rozpondek Przemysław     83     83
54 Pluciński Marcin     82     82
55 Borowski Robert       81   81
56 Pierlak Wojciech       81   81
57 Tomala Damian     79     79
58 Zawiślan Marcin       78   78
59 Górnik Jerzy       78   78
60 Pudełko Janusz       78   78
61 Sikora Rafał       76   76
62 Pilarz Hubert       76   76
63 Kryszkiewicz Hubert     75     75
64 Wąsik Dawid     75     75
65 Kocoń Wojciech     72     72
66 Tomala Sławomir     71     71
67 Malik Krzysztof       70   70
68 Cieplik Łukasz       70   70
69 Kłodnicki Romuald     69     69
70 Gąsiorowski Piotr       69   69
71 Sztangierski Paweł     68     68
72 Kudzia Andrzej       68   68
73 Samborski Jakub       66   66
74 Grabałowski Zbigniew   65       65
75 Kosiński Szymon       65   65
76 Kaczmarek Bartłomiej     64     64
77 Tomczyk Jacek       64   64
78 Kowalczyk Michał       64   64
79 Sadowski Marek       62   62
80 Rej Jacek       58   58
81 Wołk Bartosz     57     57
82 Zabiegło Edward     56     56
83 Sobesto Piotr       56   56
84 Hagar Khalid     48     48
85 Mielczarek Mariusz     46     46
86 Piotrowska Julia Diany     45   45
87 Antończak Marcin       44   44
88 Carmine Urgeze       42   42
89 Terebiński Daniel     40     40
90 Cieśla Arkady     36     36
91 Kowalski Marcin     35     35
COMPAK SPORTING
Kochcice 01.03.2020
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 46 Kopczyński Janusz   8 24 23 25 24 96
2 3 Załoga Paweł   1 24 24 23 23 94
3 43 Włodarczyk Remigiusz   8 23 23 25 23 94
4 33 Pypłacz Maciej   6 22 23 24 24 93
5 25 Brzeziak Mariusz   5 21 24 22 23 90
6 61 Tomczyk Marcin   11 21 23 24 21 89
7 36 Baliński Roman   6 24 21 20 23 88
8 19 Szykowny Michał   4 23 21 21 22 87
9 45 Gilner Monika   8 17 25 20 22 84
10 41 Stotko Krzysztof   7 18 18 24 22 82
11 48 Baliński Damian   8 18 22 20 22 82
12 4 Kujawski Konrad   1 20 23 18 20 81
13 29 Borowski Robert   5 17 21 21 22 81
14 54 Pierlak Wojciech   9 21 21 21 18 81
15 62 Ząbek Krzysztof   11 21 18 23 19 81
16 34 Kasprzyk Adam   6 20 20 19 21 80
17 55 Adamczyk Bartek   10 18 20 19 23 80
18 10 Sejda Piotr   2 18 23 19 19 79
19 22 Bać Stanisław   4 21 20 19 19 79
20 42 Bińczycki Jacek   7 19 20 19 21 79
21 8 Zawiślan Marcin   2 21 19 23 15 78
22 9 Górnik Jerzy   2 18 19 19 22 78
23 24 Siupka Szymon   4 18 23 16 21 78
24 26 Klimża Łukasz   5 17 18 23 20 78
25 49 Laprus Marcin   9 17 20 20 21 78
26 63 Pudełko Janusz   11 18 20 20 20 78
27 57 Bernacka-Adamczyk Dominika   10 16 21 21 19 77
28 1 Cieślak Rajmund   1 18 20 19 19 76
29 7 Nowak Andrzej   2 16 22 18 20 76
30 13 Sikora Rafał   3 15 19 22 20 76
31 32 Pilarz Hubert   6 18 22 17 19 76
32 31 Warzecha Olaf   6 19 19 15 22 75
33 37 Dudek Rafał   7 16 17 20 22 75
34 47 Jędros Witold   8 21 19 18 17 75
35 51 Polak Szymon   9 22 17 19 17 75
36 39 Świnczyk Krystian   7 16 20 17 20 73
37 44 Włodarczyk Wiktoria   8 19 17 17 19 72
38 16 Malik Krzysztof   3 16 21 16 17 70
39 28 Madej Sebastian   5 15 18 18 19 70
40 58 Cieplik Łukasz   10 17 20 18 15 70
41 64 Gąsiorek Bogusław   11 19 18 17 16 70
42 5 Gąsiorowski Piotr   1 17 17 20 15 69
43 20 Jakubiec Adam   4 16 16 17 20 69
44 21 Trojakowski Stanisław   4 15 13 20 21 69
45 53 Kudzia Andrzej   9 17 15 17 19 68
46 38 Francuz Artur   7 16 15 16 20 67
47 52 Zając Piotr   9 15 16 17 19 67
48 30 Samborski Jakub   5 21 13 14 18 66
49 17 Kosiński Szymon   3 11 15 19 20 65
50 18 Tomczyk Jacek   3 15 15 14 20 64
51 27 Kowalczyk Michał   5 13 19 16 16 64
52 35 Świerkowski Łukasz   6 14 18 16 16 64
53 6 Lewandowski Jacek   1 12 20 16 15 63
54 56 Sadowski Marek   10 14 16 13 19 62
55 11 Pyra Cezary   2 13 17 14 17 61
56 40 Drewniak Mieczysław   7 13 16 19 13 61
57 50 Rej Jacek   9 14 14 15 15 58
58 65 Sobesto Piotr   11 15 15 15 11 56
59 14 Piotrowska Julia   3 13 8 10 14 45
60 23 Antończak Marcin   4 4 13 14 13 44
61 2 Dawidczyk Kazimierz   1 9 8 15 11 43
62 12 Pyra Wiktor   2 8 13 12 9 42
63 15 Carmine Urgeze   3 9 11 7 15 42
COMPAK SPORTING
Kochcice 26.01.2020
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 28 Włodarczyk Remigiusz   5 21 22 25 24 92
2 30 Kopczyński Janusz   5 21 24 22 24 91
3 12 Pacyga Bartłomiej   2 21 22 20 23 86
4 1 Brzeziak Mariusz   1 22 19 21 22 84
5 3 Załoga Paweł   1 23 15 22 20 80
6 4 Dudek Rafał   1 20 21 18 20 79
7 27 Włodarczyk Wiktoria   5 18 21 19 19 77
8 10 Biereśniewicz Wacław   2 19 20 20 17 76
9 19 Szykowny Michał   4 17 22 19 18 76
10 2 Klimża Łukasz   1 19 15 17 24 75
11 13 Hess Sławomir   3 16 21 19 19 75
12 20 Lizurej Tomasz   4 16 16 25 18 75
13 7 Bińczycki Jacek   2 20 16 19 19 74
14 6 Warzecha Olaf   1 15 20 20 18 73
15 15 Sejda Piotr   3 17 18 19 18 72
16 29 Gilner Monika   5 20 15 15 22 72
17 31 Adamczyk Bartek   6 18 17 18 19 72
18 9 Stotko Krzysztof   2 15 19 18 19 71
19 23 Kasprzyk Adam   4 17 13 19 18 67
20 16 Nowak Andrzej   3 17 20 15 14 66
21 18 Figa Tomasz   3 14 18 17 17 66
22 32 Bernacka-Adamczyk Dominika   6 17 13 20 15 65
23 33 Grabałowski Zbigniew   6 19 13 13 20 65
24 34 Madej Sebastian   6 14 14 18 17 63
25 21 Jakubiec Adam   4 17 10 15 18 60
26 11 Zelenay Paweł   2 17 14 14 12 57
27 22 Trojakowski Stanisław   4 16 11 14 15 56
28 17 Pyra Wiktor   3 13 14 14 12 53
29 5 Francuz Artur   1 15 12 11 14 52
30 8 Drewniak Mieczysław   2 14 8 16 14 52
31 14 Pyra Cezary   3 11 13 16 12 52
Kochcice 09.02.2020
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 57 Kopczyński Janusz   10 23 20 22 25 90
2 38 Dytkowski Przemysław   7 24 21 23 21 89
3 55 Włodarczyk Remigiusz   10 23 23 22 21 89
4 64 Pacyga Bartłomiej   11 23 23 24 19 89
5 37 Dytkowski Piotr   7 22 22 23 21 88
6 41 Pypłacz Maciej   7 21 23 22 22 88
7 62 Kamiński Marcin   11 24 21 23 20 88
8 1 Brzeziak Mariusz   1 23 20 23 21 87
9 16 Załoga Paweł   3 24 19 24 19 86
10 63 Hess Sławomir   11 20 22 22 20 84
11 29 Joński Maciej   5 22 18 22 21 83
12 32 Rozpondek Przemysław   6 19 23 22 19 83
13 42 Kasprzyk Adam   7 20 20 21 22 83
14 61 Pluciński Marcin   11 23 24 18 17 82
15 36 Bać Stanisław   6 21 19 19 21 80
16 59 Biereśniewicz Wacław   10 20 21 20 19 80
17 6 Tomala Damian   1 22 18 17 22 79
18 26 Dudek Rafał   5 18 22 22 17 79
19 52 Baliński Damian   9 20 21 19 19 79
20 33 Stotko Krzysztof   6 19 22 21 16 78
21 43 Tomczyk Marcin   8 20 20 19 19 78
22 12 Siupka Szymon   2 17 17 23 20 77
23 50 Baliński Roman   9 19 22 20 16 77
24 56 Włodarczyk Wiktoria   10 21 18 20 18 77
25 58 Gilner Monika   10 22 21 14 20 77
26 67 Adamczyk Bartek   12 19 19 19 20 77
27 45 Ząbek Krzysztof   8 20 21 19 16 76
28 5 Kryszkiewicz Hubert   1 18 18 19 20 75
29 48 Wąsik Dawid   8 17 19 22 17 75
30 13 Cieślak Rajmund   3 15 21 18 20 74
31 39 Warzecha Olaf   7 18 17 21 18 74
32 47 Polak Szymon   8 15 19 20 20 74
33 49 Laprus Marcin   9 16 17 23 18 74
34 65 Figa Tomasz   11 21 19 18 16 74
35 11 Szykowny Michał   2 17 19 17 20 73
36 34 Bińczycki Jacek   6 17 19 21 16 73
37 28 Kocoń Wojciech   5 18 15 19 20 72
38 7 Lizurej Tomasz   2 16 15 24 16 71
39 24 Tomala Sławomir   4 16 16 20 19 71
40 51 Jędros Witold   9 19 18 18 16 71
41 23 Sejda Piotr   4 13 18 22 17 70
42 40 Świnczyk Krystian   7 18 20 17 15 70
43 44 Gąsiorek Bogusław   8 17 17 19 16 69
44 53 Kłodnicki Romuald   9 15 15 21 18 69
45 68 Bernacka-Adamczyk Dominika   12 18 19 16 16 69
46 31 Sztangierski Paweł   6 17 19 18 14 68
47 18 Kujawski Konrad   3 18 14 17 17 66
48 14 Kaczmarek Bartłomiej   3 12 17 20 15 64
49 27 Francuz Artur   5 14 12 18 19 63
50 30 Jakubiec Adam   5 14 19 15 15 63
51 10 Trojakowski Stanisław   2 18 20 8 15 61
52 20 Pyra Cezary   4 13 14 17 17 61
53 15 Dawidczyk Kazimierz   3 13 18 17 11 59
54 46 Zając Piotr   8 12 15 16 15 58
55 2 Wołk Bartosz   1 14 13 16 14 57
56 8 Świerkowski Łukasz   2 16 13 18 10 57
57 54 Zelenay Paweł   9 11 16 16 14 57
58 3 Zabiegło Edward   1 9 15 20 12 56
59 17 Lewandowski Jacek   3 8 18 14 16 56
60 19 Nowak Andrzej   4 12 12 20 12 56
61 21 Pyra Wiktor   4 11 10 15 17 53
62 35 Drewniak Mieczysław   6 7 18 13 12 50
63 9 Hagar Khalid   2 12 9 15 12 48
64 22 Mielczarek Mariusz   4 7 9 17 13 46
65 25 Terebiński Daniel   5 11 10 13 6 40
66 60 Cieśla Arkady   10 9 11 11 5 36
67 4 Kowalski Marcin    1 6 10 11 8 35

Regulamin PARCOUR 2020

 

Regulamin

ZAWODY STRZELECKIE „LIGA PARCOUROWA 2020”

  1. Cel zawodów:
  • Popularyzacja strzelectwa
  • Wyłonienie najlepszego zawodnika w klasie
  • Integracja środowiska myśliwskiego
  1. Organizator:

Strzelnica sp. z o.o. Kochcice, ul. Lubliniecka 9

Tel. 734 149 201, 734 149 202

e-mail: recepcja@osr-strzelnica.pl

  1. Terminy oraz program zawodów :
  • 26.01.2020r. godz. 9:00 - „Parcour Zimowy”
  • 09.02.2020r. godz. 9:00 -  „Parcour Zimowy”
  • 01.03.2020r. godz. 9:00 - „Parcour Zimowy”
  • 28.03.2020r. godz. 9:00 - „Parcour Zimowy”
  • 21.06.2020r. godz. 9:00 - „Liga Parcourowa”
  • 05.07.2020r. godz. 9:00 - „Liga Parcourowa”
  • 09.08.2020r. godz. 9:00 - „Liga Parcourowa”
  • 12.09.2020r. godz. 9:00 - „Liga Parcourowa”
  • 11.10.2020r. godz. 9:00 - „Finał Ligi Parcourowej”
  1. Zgłoszenia i wpisowe :
  1. W terminie do trzech dni przed wyznaczonym terminem zawodów rejestracja telefoniczna oraz e-mail
  2. W  przypadku rezygnacji z udziału w zawodach organizator nie zwraca wpisowego.
  3. W dniu zawodów rejestracja w biurze zawodów od godz. 8:00. Wpisowe w dniu zawodów w kwocie 250 zł płatne w biurze zawodów.

 

V.         Organizacja zawodów:

  1. Strzelanie odbędzie się na czterech osiach śrutowych z maszyn parcourowych.
  2. Łącznie wyznaczonych zostało dziewięć terminów. Aby zawodnik mógł być sklasyfikowany z ogólnej punktacji zobligowany jest do udziału w sześciu zawodach, w tym obowiązkowo w co najmniej trzech parcourach zimowych oraz w finale zawodów.
  3. Każdy uczestnik otrzyma do dyspozycji pakiet 100 rzutków (3 single+dublet na każdym stanowisku lub 1 singiel+2 dublety) -25 na osi.
  4. W każdym terminie zawodów dokonywana będzie zmiana ustawień wylotu rzutków w celu uatrakcyjnienia zawodów.
  5. Liczy się ilość trafionych rzutków (1 rzutek to 1 punkt).
  6. Ilość punktów do zdobycia – 100 (w danym dniu), maksymalnie 900 (przy uwzględnieniu wszystkich zawodów).
  7. W klasyfikacji końcowej liczy się 6 najlepszych wyników (600 punktów do zdobycia) łącznie z finałem, z pełnej liczby strzelań (9 terminów).
  8. W przypadku identycznej ilości punktów o miejscu 1-3 decyduje dogrywka na osi parcourowej „trap”. Punkty liczone są tak jak na zawodach. Miejsca 4-6 liczy się w kolejności ilości punktów zdobytych na osi skeet, trap, przeloty oraz zając.
  9. W dniu zawodów nie będzie możliwości odbycia treningu.
  10.  Dopuszcza się przeprowadzenie treningu w dniu poprzedzającym zawody, po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem.
  11.  Zawody w klasie „Open”.
  12. W przypadku zgłoszenia się na zawody kobiet, zawody odbędą się również w klasie „Diany”.
  13. W cenie zawodów:
  • Gorący posiłek
  • Bufet kawowy
  • Rzutki
  • Nagrody w Finale Zawodów dla najlepszych
  • Nagrody dodatkowe do rozlosowania wśród uczestników zawodów( z wyłączeniem osób z miejsc I-III).
  • Puchary i medale

- puchary za miejsca I-III, w tym także za udział we wszystkich zawodach „Parcoura Zimowego”

  • Opłata sędziów
  • Oprawa organizacyjna.

 

  1. Postanowienia końcowe:
  1. Każdy uczestnik zawodów ma obowiązek zapoznania się z regulaminem strzelnicy wywieszonym na tablicy informacyjnej i bezwzględnie go przestrzegać.
  2. Zawody zostaną przeprowadzone w oparciu o zasady obowiązujące w „Compak Sporting”.
  3. Uczestnicy i ich rodziny mogą skorzystać z bazy noclegowej Strzelnica Family Resort & SPA Kochcice – rabatem 20 % na nocleg.

 

 

 

 

  •  

 

 

Newsletter

Subscribe to our newsletter
and stay up to date.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close