Strzelnica Family Resort & SPA,

Strzelnica myśliwska

18 sie '19
19 sie '19

Strzelnica myśliwska

***

Informacja dla myśliwych  oraz klientów zainteresowanych zakupem amunicji w naszym sklepie!

            Zapraszamy do sklepu myśliwskiego w którym możecie Państwo dokonać zakupu amunicji oraz akcesoriów myśliwskich. Dysponujemy amunicją śrutową o różnej gramaturze ładunku marki Nobel, Fam-Pionki, Clever Mirage oraz Saga. Możecie Państwo zakupić u nas amunicję już w cenie od 19 zł (paczka). Amunicję kulową różnej marki możesz kupić Drogi Kliencie już od 0,79 zł (sztuka). W ciągłej sprzedaży posiadamy praktycznie każdy kaliber amunicji tj. 5,56, 7,62x39, 7.64, 9, 223 Rem., 308 WIN.

Sprzedajemy wyłącznie w paczkach!

Skontaktuj się ze sprzedawcą Tel. 734 149 208

Zapraszamy do naszego sklepu!

***

Hotel Strzelnica to dla wytrawnych myśliwych specjalne miejsce przeznaczone do doskonalenia umiejętności strzeleckich. 

Informacje:

SUMA IV RUND

 

 

    I II III  IV  SUMA
1 PYPŁACZ MACIEJ 96 92 91 86 365
2 GRABAŁOWSKI ZBIGNIEW 91 90 86 91 358
3 TOMALA SŁAWOMIR 88 81 92 91 352
4 ZAŁOGA PAWEŁ 90 89 84 88 351
5 ADAMCZYK BARTEK 86 85 87 92 350
6 LIZUREJ TOMASZ 80 81 90 87 338
7 KASPRZYK ADAM 85 79 88 81 333
8 KAWIK WALDEMAR 80 74 88 86 328
9 BRZEZIAK MARIUSZ 81 79 81 83 324
10 BERNACKA-ADAMCZYK DOMINIKA 79 74 83 87 323
11 PIERLAK WOJCIECH 81 81 84 75 321
12 PILARZ HUBERT 81 78 79 78 316
13 POLAK SZYMON 85 79 72 79 315
14 TOMCZYK MARCIN 83 73 79 79 314
15 WŁODARCZYK WIKTORIA 77 72 76 85 310
16 ZĄBEK KRZYSZTOF 72 63 78 86 299
17 GĄSIOREK BOGUSŁAW 76 70 80 71 297
18 KAWIK GRZEGORZ 76 69 73 79 297
19 LAPRUS MARCIN 73 64 73 76 286
20 WŁODARCZYK REMIGIUSZ 96 94 92 0 282
21 ADAMCZYK JACEK 92 97 93 0 282
22 KAMIŃSKI RYSZARD 0 91 94 92 277
23 ISAREK SIERGIEJ 91 88 89 0 268
24 PACYGA BARTŁOMIEJ 88 86 88 0 262
25 KUDZIA ANDRZEJ 62 62 71 66 261
26 BAĆ STANISŁAW 0 82 81 90 253
27 ADAMCZYK NORBERT 81 80 91 0 252
28 BALIŃSKI DAMIAN 0 73 91 87 251
29 SZTANGIERSKI PAWEŁ 0 77 89 84 250
30 DUDEK RAFAŁ 87 78 83 0 248
31 PLATA ŁUKASZ 81 0 82 81 244
32 PUDEŁKO JANUSZ 0 69 83 89 241
33 KOKOT JAROSŁAW 0 72 78 89 239
34 ADOLF ARTUR 58 52 57 67 234
35 GILNER MONIKA 74 0 80 80 234
36 JĘDROS WITOLD 71 76 0 83 230
37 SIKORA RAFAŁ 0 76 73 76 225
38 CIEPLIK ŁUKASZ 0 63 78 82 223
39 KRZYSZCZYK KRZYSZTOF 70 73 78 0 221
40 ADAMCZYK MACIEJ 0 71 74 76 221
41 DŁUGOSZ JACEK 0 75 68 74 217
42 TROJAKOWSKI STANISŁAW 72 0 67 72 211
43 KRAŚNIEWSKI ZDZISŁAW 0 60 76 74 210
44 DREWNIAK MIECZYSŁAW 66 0 67 75 208
45 WOJTYLAK WŁODZIMIERZ 73 62 71 0 206
46 MALIK KRZYSZTOF 0 59 70 77 206
47 ZAJĄC PIOTR 0 63 63 77 203
48 SZYKOWNY WOJCIECH 65 0 54 75 194
49 DYTKOWSKI PRZEMYSŁAW 92 0 95 0 187
50 PAWŁOWSKI MACIEJ 0 62 51 69 182
51 PASZTALENIEC KAMIL 86 0 94 0 180
52 ROZPONDEK PRZEMYSŁAW 0 0 86 94 180
53 TOMALA DAMIAN 0 0 87 87 174
54 STOTKO KRZYSZTOF 87 0 86 0 173
55 BALIŃSKI ROMAN 0 0 83 90 173
56 PASZTALENIEC MARIUSZ 85 0 87 0 172
57 PLUCIŃSKI MARCIN 84 0 87 0 171
58 KONUPKA DAWID 0 86 85 0 171
59 DYTKOWSKI PIOTR 89 0 81 0 170
60 ZABOROWSKI GRZEGORZ 78 0 89 0 167
61 HANZLIK TOMASZ 0 0 83 84 167
62 SADOWSKI GRZEGORZ 0 0 83 83 166
63 BUDA PRZEMYSŁAW 0 0 81 85 166
64 CHUDY WOJCIECH 84 0 81 0 165
65 BOCZKOWSKI ARKADIUSZ 0 78 85 0 163
66 PILARZ BŁAŻEJ 83 79 0 0 162
67 BIŃCZYCKI JACEK 82 0 80 0 162
68 PRZYWARA ARKADIUSZ 79 0 79 0 158
69 SAMBORSKI JAKUB 0 79 0 79 158
70 TOKARUK WIKTOR 79 0 77 0 156
71 KRYSZKIEWICZ HUBERT 0 0 87 69 156
72 JAŚLANEK MICHAŁ 0 0 75 78 153
73 WARZECHA OLAF 75 0 77 0 152
74 GĄSIOREK BOGUSŁAW 0 0 80 71 151
75 KRUSZYŃSKI DARIUSZ 77 73 0 0 150
76 JAKUBIEC ADAM 0 0 72 78 150
77 PIOTROWSKA JULIA 0 37 51 58 146
78 LEPSY PATRYK 75 68 0 0 143
79 KARDAS KONRAD 66 0 74 0 140
80 KOSIŃSKI SZYMON 0 0 53 64 117
81 URGESE CARMINE 0 0 56 53 109
82 KUPCZAK FILIP 0 0 48 57 105
83 KRUSZELNICKA JOLANTA 58 0 44 0 102
84 TOMCZYK PRZEMYSŁAW 0 0 46 52 98
85 KAMIŃSKI MARCIN 0 91 0 0 91
86 GNIADO MICHAŁ 0 0 0 88 88
87 BORZYCH JANUSZ 0 0 86 0 86
88 FRYC KRZYSZTOF 0 0 86 0 86
89 KOPCZYŃSKI JANUSZ 0 85 0 0 85
90 KUJAWSKI KONRAD 0 0 84 0 84
91 BĄK MACIEJ 0 0 0 84 84
92 BIEREŚNIEWICZ WACŁAW 0 0 83 0 83
93 ZIÓŁKOWSKI MARCIN 0 0 0 83 83
94 SADOWSKI GRZEGORZ 0 0 0 83 83
95 ZAŁOGA ŁUKASZ 0 0 82 0 82
96 PASZTALENIEC DAMIAN 81 0 0 0 81
97 HESS SŁAWOMIR 0 0 79 0 79
98 PRECZ MACIEJ 0 0 0 79 79
99 DĄBROWSKI PIOTR 0 0 78 0 78
100 ŚWIŃCZYK KRYSTIAN 0 77 0 0 77
101 KACZMAREK JAKUB 0 0 0 76 76
102 FURCZOŃ MARIAN 0 0 0 76 76
103 MYSZKA OLIWIA 27 0 48 0 75
104 MOLENDA PAWEŁ 0 0 74 0 74
105 KLEKOWSKI DANIEL 0 0 0 74 74
106 GAWEŁ PIOTR 0 0 0 74 74
107 MROZEK DANIEL 72 0 0 0 72
108 WOŁK BARTOSZ 0 0 0 72 72
109 KARDAS WIKTOR 71 0 0 0 71
110 SOBESTO PIOTR 0 0 71 0 71
111 KUSZELA MATEUSZ 0 0 70 0 70
112 TOMCZYK JACEK 0 0 69 0 69
113 MATUSIK PIOTR 0 0 0 68 68
114 WOŹNIAK JERZY 0 0 0 67 67
115 MADEJ SEBASTIAN 0 66 0 0 66
116 SADOWSKI MAREK 65 0 0 0 65
117 BUNIOWSKA KATARZYNA 0 0 0 65 65
118 GNIADO MIROSŁAW 0 0 0 64 64
119 RIEMER WALDEMAR 61 0 0 0 61
120 MAKSIEWICZ ROBERT 0 0 0 61 61
121 KRIS SPRINGER 0 60 0 0 60
122 HORDYJEWICZ TOMASZ 0 0 0 59 59
123 ARENDT ANNA 0 0 0 59 59
124 ZAJĄC JACEK 0 0 0 59 59
125 HAGAR KHALID 0 0 0 59 59
126 JAROSIK GRZEGORZ 0 0 0 55 55
127 HORDYJEWICZ DARIUSZ 0 0 0 55 55
128 ŁAZAJ WIESŁAW 0 0 54 0 54
129 BIELAK SZYMON 0 0 54 0 54
130 KŁAPTOCZ MIROSŁAW 0 53 0 0 53
131 FRĄCZAK GRZEGORZ 0 0 0 53 53
132 TOMCZYK PRZEMYSŁAW 0 0 0 52 52
133 LEWANDOWSKI JACEK 0 0 51 0 51
134 KWIATKOWSKI WIESŁAW 0 50 0 0 50
135 KUPCZAK JACEK 0 0 46 0 46
136 RYBIŃSKA-NOWAK ANETA 43 0 0 0 43

 

 

COMPAK SPORTING
Kochcice 31.03.2019
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 76 Rozpondek Przemysław   13 22 24 25 23 94
2 6 Adamczyk Bartek   1 22 23 22 25 92
3 10 Kamiński Ryszard   2 23 25 22 22 92
4 5 Tomala Sławomir   1 22 23 24 22 91
5 49 Grabałowski Zbigniew   9 18 25 23 25 91
6 25 Baliński Roman   5 21 22 24 23 90
7 41 Bać Stanisław   7 22 21 24 23 90
8 44 Pudełko Janusz   8 19 22 25 23 89
9 53 Kokot Jarosław   9 18 24 24 23 89
10 11 Gniado Michał   2 19 24 23 22 88
11 54 Załoga Paweł   9 21 22 21 24 88
12 4 Tomala Damian   1 19 24 22 22 87
13 27 Baliński Damian   5 17 23 24 23 87
14 34 Bernacka Adamczyk Dominika   6 19 22 25 21 87
15 55 Lizurej Tomasz   10 20 21 23 23 87
16 40 Kawik Waldemar   7 19 22 23 22 86
17 46 Ząbek Krzysztof   8 22 23 21 20 86
18 51 Pypłacz Maciej   9 18 24 22 22 86
19 28 Włodarczyk Wiktoria   5 16 24 21 24 85
20 67 Buda Przemysław   12 17 24 21 23 85
21 30 Bąk Maciej   5 19 24 22 19 84
22 39 Hanzlik Tomasz   7 23 21 22 18 84
23 60 Sztangierski Paweł   10 17 23 21 23 84
24 7 Ziółkowski Marcin   2 18 22 21 22 83
25 26 Jędros Witold   5 16 22 20 25 83
26 37 Brzeziak Mariusz   7 19 21 23 20 83
27 63 Sadowski Grzegorz   11 19 21 22 21 83
28 35 Cieplik Łukasz   6 15 24 21 22 82
29 48 Plata Łukasz   8 17 22 21 21 81
30 50 Kasprzyk Adam   9 15 22 22 22 81
31 29 Gilner Monika   5 17 21 23 19 80
32 16 Precz Maciej   3 17 20 21 21 79
33 38 Kawik Grzegorz   7 18 23 22 16 79
34 43 Tomczyk Marcin   8 16 23 20 20 79
35 69 Samborski Jakub   12 15 22 19 23 79
36 70 Polak Szymon   12 18 19 21 21 79
37 52 Pilarz Hubert   9 17 21 23 17 78
38 58 Jakubiec Adam   10 16 19 23 20 78
39 68 Jaślanek Michał   12 20 20 21 17 78
40 31 Malik Krzysztof   6 15 22 20 20 77
41 72 Zając Piotr   12 18 20 21 18 77
42 13 Sikora Rafał   3 17 20 21 18 76
43 21 Kaczmarek Jakub   4 19 20 23 14 76
44 61 Adamczyk Maciej   11 17 22 16 21 76
45 64 Furczoń Marian   11 12 23 20 21 76
46 74 Laprus Marcin   13 17 21 17 21 76
47 56 Szykowny Wojciech   10 15 20 18 22 75
48 71 Pierlak Wojciech   12 12 21 21 21 75
49 73 Drewniak Mieczysław   13 18 17 19 21 75
50 23 Długosz Jacek   4 19 19 22 14 74
51 42 Gaweł Piotr   7 15 16 22 21 74
52 75 Klekowski Daniel   13 12 19 21 22 74
53 77 Kraśniewski Zdzisław   13 17 20 21 16 74
54 3 Wołk Bartosz   1 12 19 20 21 72
55 59 Trojakowski Stanisław   10 18 17 20 17 72
56 45 Gąsiorek Bogusław   8 12 21 19 19 71
57 1 Kryszkiewicz Hubert   1 15 21 18 15 69
58 62 Pawłowski Maciej   11 15 19 18 17 69
59 8 Matusik Piotr   2 15 14 19 20 68
60 24 Adolf Artur   4 14 17 20 16 67
61 65 Woźniak Jerzy   11 11 19 17 20 67
62 47 Kudzia Andrzej   8 10 22 17 17 66
63 2 Buniowska Katarzyna   1 15 19 13 18 65
64 12 Gniado Mirosław   2 12 20 16 16 64
65 19 Kosiński Szymon   4 16 19 15 14 64
66 9 Maksiewicz Robert   2 10 19 17 15 61
67 33 Hordyjewicz Tomasz   6 9 17 17 16 59
68 36 Arendt Anna   6 10 18 14 17 59
69 57 Hagar Khalid   10 6 21 16 16 59
70 66 Zając Jacek   11 14 16 13 16 59
71 14 Piotrowska Julia   3 11 14 17 16 58
72 22 Kupczak Filip   4 12 17 18 10 57
73 18 Jarosik Grzegorz   3 14 14 14 13 55
74 32 Hordyjewicz Dariusz   6 13 17 12 13 55
75 15 Urgese Carmine   3 8 14 16 15 53
76 17 Frączak Grzegorz   3 13 14 11 15 53
77 20 Tomczyk Przemysław   4 9 15 20 8 52
78 78     13        

0

 

 

COMPAK SPORTING
Kochcice 03.03.2019
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 73 Dytkowski Przemysław   13 24 24 23 24 95
2 25 Kamiński Ryszard   5 22 25 24 23 94
3 94 Pasztaleniec Kamil   16 24 22 25 23 94
4 11 Adamczyk Jacek   2 23 22 25 23 93
5 23 Tomala Sławomir   4 22 24 24 22 92
6 89 Włodarczyk Remigiusz   15 24 23 24 21 92
7 12 Adamczyk Norbert (junior)   2 25 19 25 22 91
8 48 Baliński Damian   8 22 20 24 25 91
9 58 Pypłacz Maciej   10 23 24 22 22 91
10 87 Lizurej Tomasz   15 21 20 24 25 90
11 8 Isarek Siergiej   2 22 21 23 23 89
12 27 Sztangierski Paweł   5 23 21 23 22 89
13 78 Zaborowski Grzegorz   13 23 19 23 24 89
14 50 Kawik Waldemar   9 23 22 21 22 88
15 56 Kasprzyk Adam   10 21 19 23 25 88
16 70 Pacyga Bartłomiej   12 22 19 23 24 88
17 4 Kryszkiewicz Hubert   1 23 20 23 21 87
18 13 Adamczyk Bartek   3 19 22 23 23 87
19 22 Tomala Damian   4 22 22 22 21 87
20 71 Pluciński Marcin   12 24 17 24 22 87
21 91 Pasztaleniec Mariusz   16 21 22 22 22 87
22 9 Borzych Janusz   2 22 18 24 22 86
23 44 Stotko Krzysztof   8 23 20 22 21 86
24 55 Grabałowski Zbigniew   10 18 21 24 23 86
25 66 Rospondek Przemysław   11 21 22 22 21 86
26 96 Fryc Krzysztof   16 19 20 24 23 86
27 30 Boczkowski Arkadiusz   5 24 20 21 20 85
28 53 Konupka David   9 19 23 23 20 85
29 1 Załoga Paweł   1 20 22 21 21 84
30 21 Kujawski Konrad   4 20 22 24 18 84
31 75 Pierlak Wojciech   13 25 17 19 23 84
32 16 Bernacka-Adamczyk Dominika   3 20 21 21 21 83
33 47 Baliński Roman   8 20 20 23 20 83
34 52 Hanzlik Tomasz   9 19 21 22 21 83
35 61 Pudełko Janusz   11 22 20 20 21 83
36 65 Sadowski Grzegorz   11 22 16 22 23 83
37 68 Biereśniewicz Wacław   12 22 20 21 20 83
38 86 Dudek Rafał   15 23 19 19 22 83
39 2 Załoga Łukasz   1 20 17 23 22 82
40 10 Plata Łukasz   2 22 21 21 18 82
41 6 Buda Przemysław   1 19 22 22 18 81
42 7 Chudy Wojciech   2 23 20 21 17 81
43 17 Bać Stanisław   3 21 18 21 21 81
44 49 Brzeziak Mariusz   9 23 19 19 20 81
45 74 Dytkowski Piotr   13 18 18 21 24 81
46 46 Bińczycki Jacek   8 18 19 22 21 80
47 82 Gąsiorek Bogusław   14 21 21 18 20 80
48 84 Gilner Monika   14 18 23 21 18 80
49 59 Pilarz Hubert (junior)Pilarz Hubert (junior)Pilarz Hubert (junior)Pilarz Hubert (junior)   10 21 16 21 21 79
50 69 Hess Sławomir   12 22 16 21 20 79
51 79 Tomczyk Marcin   14 20 20 21 18 79
52 93 Przywara Arkadiusz   16 21 21 19 18 79
53 18 Cieplik Łukasz   3 20 18 20 20 78
54 57 Kokot Jarosław   10 21 23 21 13 78
55 67 Dąbrowski Piotr   12 17 19 23 19 78
56 80 Ząbek Krzysztof   14 19 20 19 20 78
57 88 Krzyszczyk Krzysztof   15 21 17 19 21 78
58 3 Tokaruk Wiktor   1 21 18 18 20 77
59 60 Warzecha Olaf   10 19 19 20 19 77
60 72 Kraśniewski Zdzisław   12 18 18 21 19 76
61 90 Włodarczyk Wiktoria Włodarczyk Wiktoria Włodarczyk Wiktoria   15 16 20 20 20 76
62 5 Jaślanek Michał   1 24 13 19 19 75
63 19 Molenda Paweł   4 20 17 18 19 74
64 45 Kardas Wiktor (junior)Kardas Wiktor (junior)Kardas Wiktor (junior)   8 20 18 21 15 74
65 64 Adamczyk Maciej   11 19 17 19 19 74
66 31 Sikora Rafał   6 22 15 22 14 73
67 36 Laprus Marcin   6 20 18 16 19 73
68 51 Kawik Grzegorz   9 21 15 19 18 73
69 29 Jakubiec Adam   5 18 17 17 20 72
70 76 Polak Szymon   13 20 14 18 20 72
71 81 Kudzia Andrzej   14 14 20 20 17 71
72 83 Sobesto Piotr   14 20 17 16 18 71
73 85 Wojtylak Włodzimierz   15 20 15 18 18 71
74 24 Kuszela Mateusz   4 17 19 16 18 70
75 35 Malik Krzysztof   6 18 15 21 16 70
76 40 Tomczyk Jacek   7 19 14 16 20 69
77 14 Długosz Jacek   3 13 15 17 23 68
78 26 Trojakowski Stanisław   5 17 16 16 18 67
79 43 Drewniak Mieczysław   8 15 16 20 16 67
80 77 Zając Piotr   13 14 21 16 12 63
81 15 Adolf Artur   3 12 12 16 17 57
82 34 Urgeze Carmine   6 13 14 12 17 56
83 28 Szykowny Wojciech   5 12 14 11 17 54
84 33 Łazaj Wiesław   6 14 12 16 12 54
85 63 Bielak Szymon   11 14 13 15 12 54
86 41 Kosiński Szymon   7 16 15 9 13 53
87 20 Lewandowski Jacek   4 10 15 13 13 51
88 32 Piotrowska Julia Piotrowska Julia   6 12 9 13 17 51
89 62 Pawłowski Maciej   11 11 10 14 16 51
90 38 Kupczak Filip   7 10 12 12 14 48
91 95 Myszka Oliwia   16 11 12 10 15 48
92 37 Kupczak Jacek   7 12 8 12 14 46
93 39 Tomczyk Przemysław   7 12 9 15 10 46
94 92 Kruszelnicka Jolanta   16 14 12 8 10 44
95       7 0 0 0 0 0
96       9 0 0 0 0 0
                   

 

COMPAK SPORTING
Kochcice 09.02.2019r.
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 14 Adamczyk Jacek   3 24 25 24 24 97
2 31 Włodarczyk Remigiusz   6 23 24 25 22 94
3 2 Pypłacz Maciej   1 22 23 24 23 92
4 35 Kamiński Ryszard   6 20 23 24 24 91
5 49 Kamiński Marcin   9 19 25 23 24 91
6 43 Grabałowski Zbigniew   8 22 23 23 22 90
7 17 Załoga Paweł   3 22 23 22 22 89
8 16 Siergiej Isaryk   3 23 21 21 23 88
9 26 Konupka David   5 21 21 20 24 86
10 50 Pacyga Bartłomiej   9 16 21 24 25 86
11 36 Kopczyński Janusz   6 21 23 21 20 85
12 39 Adamczyk Bartek   7 20 23 21 21 85
13 11 Bać Stanisław   2 23 19 21 19 82
14 10 Tomala Sławomir   2 21 19 19 22 81
15 24 Lizurej Tomasz   4 20 23 23 15 81
16 55 Pierlak Wojciech   10 20 17 22 22 81
17 15 Adamczyk Norbert (junior)   3 16 21 21 22 80
18 1 Pilarz Błażej   1 20 17 19 23 79
19 25 Brzeziak Mariusz   5 19 17 20 23 79
20 44 Kasprzyk Adam   8 20 21 22 16 79
21 48 Samborski Jakub   8 21 18 19 21 79
22 58 Polak Szymon   10 19 17 22 21 79
23 3 Pilarz Hubert   1 17 20 18 23 78
24 19 Boczkowski Arkadiusz   4 19 23 17 19 78
25 23 Dudek Rafał   4 22 18 21 17 78
26 20 Świńczyk Krystian   4 19 18 24 16 77
27 30 Sztangierski Paweł   5 18 18 23 18 77
28 9 Sikora Rafał   2 18 21 18 19 76
29 34 Jędros Witold   6 19 20 17 20 76
30 37 Długosz Jacek   7 20 16 20 19 75
31 27 Kawik Waldemar   5 17 18 20 19 74
32 41 Bernacka-Adamczyk Dominika   7 16 15 23 20 74
33 29 Krzyszczyk Krzysztof   5 19 17 18 19 73
34 32 Baliński Damian   6 18 15 18 22 73
35 53 Tomczyk Marcin   9 14 21 18 20 73
36 59 Kruszyński Dariusz   10 19 18 19 17 73
37 33 Włodarczyk Wiktoria   6 18 21 14 19 72
38 45 Kokot Jarosław   8 18 18 14 22 72
39 4 Adamczyk Maciej   1 16 18 18 19 71
40 52 Gąsiorek Bogusław   9 17 17 16 20 70
41 28 Kawik Grzegorz   5 18 13 20 18 69
42 51 Pudełko Janusz   9 17 15 17 20 69
43 47 Lepsy Patryk   8 20 14 17 17 68
44 46 Madej Sebastian   8 16 14 18 18 66
45 12 Laprus Marcin   2 20 14 17 13 64
46 40 Cieplik Łukasz   7 16 13 17 17 63
47 54 Ząbek Krzysztof   9 16 17 13 17 63
48 56 Zając Piotr   10 16 14 17 16 63
49 5 Pawłowski Maciej   1 17 14 13 18 62
50 21 Wojtylak Włodzimierz   4 15 15 14 18 62
51 57 Kudzia Andrzej   10 18 12 17 15 62
52 13 Kris Springer   3 13 14 13 20 60
53 42 Kraśniewski Zdzisław   7 18 12 16 14 60
54 8  Malik Krzysztof   2 14 13 20 12 59
55 22 Kłaptocz Mirosław   4 17 7 17 12 53
56 38 Adolf Artur   7 11 13 18 10 52
57 18 Kwiatkowski Wiesław   3 8 13 14 15 50
58 7 Piotrowska Julia (junior)   2 13 10 8 6 37
59       1         0
60       10         0

WYNIKI STYCZNIOWEGO PARCOURU

COMPAK SPORTING
Kochcice 26.01.2019r.
L.P. NUMER NAZWISKO / IMIE KATEG. GRUPA WYNIKI WYNIK
OŚ 1 SKEET OŚ 2 TRAP OŚ 3 PRZELOTY OŚ 4 ZAJĄC
1 27 Pypłacz Maciej   5 25 23 25 23 96
2 49 Włodarczyk Remigiusz   9 23 23 25 25 96
3 21 Adamczyk Jacek   4 24 23 23 22 92
4 46 Dytkowski Przemysław   8 25 23 22 22 92
5 19 Isarek Siergiej   4 25 21 22 23 91
6 30 Grabałowski Zbyszek   5 25 21 23 22 91
7 54 Załoga Paweł   9 23 22 22 23 90
8 47 Dytkowski Piotr   8 24 21 22 22 89
9 14 Pacyga Bartłomiej   3 23 21 23 21 88
10 15 Tomala Sławomir   3 24 24 18 22 88
11 33 Stotko Krzysztof   6 24 20 23 20 87
12 44 Dudek Rafał   8 23 21 22 21 87
13 6 Pasztaleniec Kami   1 22 23 21 20 86
14 57 Adamczyk Bartek   10 21 22 22 21 86
15 16 Pasztaleniec Mariusz   3 24 20 19 22 85
16 25 Kasprzyk Adam   5 21 18 22 24 85
17 40 Polak Szymon   7 21 19 23 22 85
18 13 Pluciński Marcin   3 25 20 19 20 84
19 20 Chudy Wojciech   4 22 22 17 23 84
20 28 Pilarz Błażej   5 19 21 24 19 83
21 39 Tomczyk Marcin   7 21 19 21 22 83
22 36 Bińczycki Jacek   6 19 23 20 20 82
23 1 Brzeziak Mariusz   1 22 22 19 18 81
24 12 Pasztaleniec Damian   2 19 17 23 22 81
25 22 Adamczyk Norbert   4 21 19 19 22 81
26 23 Plata Łukasz   4 21 22 18 20 81
27 26 Pilarz Hubert   5 21 21 21 18 81
28 37 Pierlak Wojciech   7 22 21 16 22 81
29 3 Kawik Waldemar   1 23 23 19 15 80
30 9 Lizurej Tomasz   2 21 18 20 21 80
31 4 Tokaruk Wiktor   1 24 17 20 18 79
32 10 Przywara Arkadiusz   2 21 14 24 20 79
33 55 Bernacka Adamczyk Dominika   10 22 20 20 17 79
34 51 Zaborowski Grzegorz   9 21 21 16 20 78
35 45 Kruszyński Dariusz   8 20 17 21 19 77
36 52 Włodarczyk Wiktoria   9 21 18 18 20 77
37 2 Kawik Grzegorz   1 18 17 21 20 76
38 42 Gąsiorek Bogusław   7 21 16 19 20 76
39 29 Warzecha Olaf   5 23 17 16 19 75
40 35 Lepsy Patryk   6 22 14 21 18 75
41 53 Gilner Monika   9 21 20 16 17 74
42 24 Laprus Marcin   4 21 17 20 15 73
43 43 Wojtylak Włodzimierz   8 19 18 19 17 73
44 5 Mrozek Daniel   1 19 18 16 19 72
45 7 Trojakowski Stanisław   2 23 16 18 15 72
46 38 Ząbek Krzysztof   7 20 18 15 19 72
47 31 Kardas Wiktor   6 20 16 16 19 71
48 50 Jędros Witold   9 14 20 20 17 71
49 59 Krzyszczyk Krzysztof   10 21 16 18 15 70
50 32 Drewniak Mieczysław   6 19 12 18 17 66
51 34 Kardas Konrad   6 18 15 20 13 66
52 8 Szykowny Wojciech   2 18 14 14 19 65
53 56 Sadowski Marek   10 20 11 21 13 65
54 41 Kudzia Andrzej   7 19 17 14 12 62
55 60 Riemer Waldemar   10 16 15 17 13 61
56 17 Kruszelnicka Jolanta   3 16 12 14 16 58
57 58 Adolf Artur   10 17 14 20 7 58
58 18 Rybińska-Nowak Aneta   3 10 9 10 14 43
59 11 Myszka Oliwia   2 10 5 8 4 27
60 48     8         0

 

 

 

Wszyscy zawodnicy, którzy zostali sklasyfikowani w ogólnej punktacji. zostali nagrodzeni. Wysokie nagrody otrzymało sześciu pierwszych zawodników w klasie "Open". Fundatorem pierwszej nagrody-sztucera-była Strzelnica. Kolejne nagrody ufundowano w wysokości:

-1500zł

-1300zł

-950zł

-600zł

-500zł

Jedyna "Diana" otrzymała nagrodę o wartości 1500zł.

 

  SUMA RUND COMPAK SPORTING - KOCHCICE
 
 
    I II III  IV  VI  VII  VIII  IX SUMA
1 PACYGA BARTŁOMIEJ 87 92 96 92 87 92 88 68 95 797
2 ZAŁOGA PAWEŁ 97 89 89 92 88 91 84 70 89 789
3 STOTKO KRZYSZTOF 89 87 87 87 83 90 82 72 93 770
4 PIERLAK WOJCIECH 86 89 88 92 82 82 81 55 77 732
5 POLAK SZYMON 85 84 82 87 82 93 83 53 77 726
6 BIŃCZYCKI JACEK 79 85 80 80 80 82 78 63 84 711
7 ADAMCZYK BARTOSZ 87 86 88 82 89 91   68 79 670
8 LIZUREJ TOMASZ 86 88 84 82 87   82 73 86 668
9 BRZEZIAK MARIUSZ   86 90 80 77 85 84 76 85 663
10 KOPCZYŃSKI JANUSZ 97 92 90 90 94 94 92     649
11 PLUCIŃSKI MARCIN 98 96 99 87 91 90     85 646
12 WŁODARCZYK REMIGIUSZ 100 95 97   94 98   58 97 639
13 DREWNIAK MIECZYSŁAW 70 57 77 76 59 78 69 60 77 623
14 DYTKOWSKI PIOTR 92 87 89 88 92     56 91 595
15 KASPRZYK ADAM 85   85 79 77 87   65 87 565
16 DYTKOWSKI PRZEMYSŁAW   98 91 90 95     77 96 547
17 GRABAŁOWSKI ZBIGNIEW   95 93   85 87 89   88 537
18 SZTANGIERSKI PAWEŁ 90 82 88     87   82 85 514
19 JĘDROS WITOLD 90 86 81 80   76 88     501
20 DUDEK RAFAŁ 90 90 90       80 60 89 499
21 ADAMCZYK JACEK 96 97 96   96   94     479
22 BERNACKA ADAMCZYK DOMINIKA 85 85   85   85   61 75 476
23 WOJTYLAK WŁODZIMIERZ 82   82   83 80 75   67 469
24 PYPŁACZ MACIEJ   91 95 89   91 92     458
25 KRUSZYŃSKI DARIUSZ 76 83 74 70   78     71 452
26 HAGAR KHALID 78 68   76 67   64 26 54 433
27 TOMALA SŁAWOMIR 88 96 90   81   77     432
28 PASZTALENIEC KAMIL 89 89 92         73 83 426
29 TOKARUK WIKTOR       91 83 88 78 70   410
30 ZABOROWSKI GRZEGORZ 83   76     84 82   78 403
31 SADOWSKI GRZEGORZ   89 88 91       50 85 403
32 ZĄBEK KRZYSZTOF   84 86 78 77   73     398
33 KAWIK WALDEMAR     79   80 88 82 60   389
34 TOMALA DAMIAN 90 95 93   88         366
35 MALIK KRZYSZTOF     74 68 80 75 61     358
36 BAUĆ WOJCIECH 86   87   84 85       342
37 SZYKOWNY WOJCIECH 65   55 54 52 63   46   335
38 HESS SŁAWOMIR 93 86   83     65     327
39 KRZCIUK KRZYSZTOF     77 77 78 83       315
40 SZYKOWNY MICHAŁ 83 74 78         74   309
41 KOTLARZ RAFAŁ 88 84     80     52   304
42 KUJAWSKI KONRAD 62 65   83   88       298
43 DŁUGOSZ JACEK 90   84   68     54   296
44 PILARZ HUBERT     78 75   58     81 292
45 KAMIŃSKI MARCIN     98     98     96 292
46 ZAJĄC PIOTR         78 76 74 51   279
47 KAWIK GRZEGORZ     75     73 74 57   279
48 CHUDY WOJCIECH 92 90 90             272
49 KAMIŃSKI RYSZARD     90 92 89         271
50 KARDAS WIKTOR   59       68   64 69 260
51 TOMCZYK MARCIN   91   84 79         254
52 ROZPONDEK PRZEMYSŁAW   85 81     87       253
53 KOKOT JAROSŁAW     78     89 86     253
54 CIEPLIK ŁUKASZ       79   82 77     238
55 PASZTALANIEC MARIUSZ   80 88         68   236
56 MOLENDA PAWEŁ 84 80       68       232
57 KOCOŃ WOJCIECH         81 89   58   228
58 BALIŃSKI ROMAN   85 85         50   220
59 TROJAKOWSKI STANISŁAW   83   77       59   219
60 BALIŃSKI DAMIAN   83 80         48   211
61 ADAMCZYK MACIEJ         59 63     73 195
62 PASZTALANIEC DAMIAN   95 93             188
63 TOMCZYK JACEK         54 69 62     185
64 GÓRSKI HENRYK   88 90             178
65 KOŁODZIEJ PIOTR 87 87               174
66 WĄSIK DAWID   88     85         173
67 ADOLF ARTUR 69   50         50   169
68 WŁODARCZYK WIKTORIA           70   40 59 169
69 SIKORA RAFAŁ     80 85           165
70 GOSPODARCZYK RAFAŁ     82       81     163
71 KRZYSZCZAK KRZYSZTOF   77       78       155
72 FURCZOŃ MARIAN         78 75       153
73 KUPCZAK JACEK       58 45   50     153
74 KŁODNICKI ROMUALD 75 76               151
75 GILNER MONIKA           80   63   143
76 KUKUROWSKI TOMASZ   70 71             141
77 MROZEK DANIEL       63   78       141
78 LEPSY PATRYK   71 65             136
79 GIESELBERG SZYMON 68   68             136
80 BYKOWSKI PAWEŁ     79         56   135
81 JANUS SŁAWOMIR 62   72             134
82 KAMIŃSKI FILIP     69   65         134
83 MADEJ SEBASTIAN     72         55   127
84 DYNEROWICZ PIOTR         58 68       126
85 JOŃSKI MACIEJ         72     54   126
86 PAWŁOWSKI MACIEJ     56           55 111
87 KOSIŃSKI SZYMON           58 52     110
88 CZAPOR WIKTOR     53           56 109
89 PRZYWARA ARKADIUSZ   64           40   104
90 MATEUSIAK KAMIL           42     49 91
91 MIELCARSKI KRZYSZTOF 89                 89
92 KAMIŃSKI LESZEK         89         89
93 MALINKIEWICZ KAZIMIERZ 87                 87
94 ZIOMKO PAWEŁ 87                 87
95 ZIÓŁKOWSKI MARCIN       87           87
96 ŚWIŃCZYK KRYSTIAN   86               86
97 MALINKIEWICZ MACIEJ 85                 85
98 ZAŁOGA ŁUKASZ   85               85
99 GNIADO MICHAŁ   83               83
100 DĄBROWSKI PIOTR       83           83
101 TOMCZYK PRZEMYSŁAW           42 41     83
102 SADOWSKI MAREK   78               78
103 BIEREŚNIEWICZ WACŁAW       78           78
104 SZCZĘCH KONRAD     76             76
105 MOLENDA JACEK         76         76
106 LAPRUS MARCIN     75             75
107 BĄKOWSKI JACEK       74           74
108 BALIŃSKI RAFAŁ   73               73
109 KUBIAK JANUSZ     73             73
110 KUPCZAK FILIP         33   39     72
111 DENISIEWICZ DAWID 70                 70
112 MARCONI HUBERT         70         70
113 MURAWA MAREK   69               69
114 DZIERŻANOWSKI ŁUKASZ               69   69
115 GREŃ RAFAŁ   68               68
116 PILARZ BŁAŻEJ     68             68
117 KUDZIA ANDRZEJ     68             68
118 MARCONI JAN         67         67
119 BOGDAŃSKI MACIEJ             67     67
120 KOSTUŚ KACPER           66       66
121 JURKOWSKI PIOTR     65             65
122 BARAŃSKI PAWEŁ         63         63
123 BUCZYŃSKI PAWEŁ               63   63
124 STUDENT WALDEMAR         61         61
125 MADALIŃSKI ROBERT     60             60
126 WARZECHA OLAF               58   58
127 KULESZA ŁUKASZ               58   58
128 GILNER ANNA               58   58
129 MAŃDOK JAROSŁAW   57               57
130 PIOTROWSKA JULIA        57           57
131 KOKIEL MAREK         57         57
132 KARDAS KONRAD           56       56
133 KISIŃSKI MAREK           56       56
134 KUDZIA KRZYSZTOF   55               55
135 PILARZ TOMASZ       54           54
136 SAMBORSKI JAKUB               54   54
137 MARCONI WIKTOR         51         51
138 LEMANIK KAMIL           50       50
139 JAKUBIEC ADAM               50   50
140 CIEŚLICKA JULIA   49               49
141 LEMANIK TOMASZ           49       49
142 MYSZKA OLIWIA               41   41
143 WÓJCICKI KAMIL               24   24

Godziny otwarcia:

wtorek-piątek: 15:00 - DO ZMIERZCHU sobota - niedziela 12:00 - DO ZMIERZCHU

Cennik:

Osie: skeet- trap-bażant- zając- rogacz/lis- dzik

Wstęp dla zrzeszonych w PZŁ - 15,00 zł/ osoba
Wynajęcie instruktora - 100,00 zł/godz.
Tarcza - 10,00 zł
Rzutki - 0,60 zł
Obsługa pracownika technicznego - 50,00 zł/godz.

Wynajęcie broni myśliwskiej - 200,00 zł/godz.

Wydanie zaświadczenia dotyczącego przystrzelania broni - 100,00 zł

Karnet 1000 rzutek + wstęp gratis - 500,00 zł

Mapa atrakcji:

Strzelnica myśliwska Zobacz mapę interaktywną
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter
i bądź z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij