Strzelnica Family Resort & SPA,

Pikniki Rodzinne
  1. Biznes
  2. Pikniki Rodzinne

24 paź '21
25 paź '21

Z rodziną

Na świeżym powietrzu

Nic tak nie polepsza atmosfery jak regularna integracja pracowników na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich rodzin, która powinna znaleźć się w kalendarzu działalności firmy. Strzelnica Family Resort & SPA posiada zaplecze techniczne i infrastrukturę do organizacji imprez plenerowych i pikników nawet dla kilku tysięcy uczestników.

Animacje dla dzieci, atrakcje dla dorosłych oraz wyśmienity catering to nasza specjalność. Zaplanuj z nami swój wymarzony event a my zajmiemy się jego organizacją na najwyższym poziomie.

Nasi specjaliści organizowali już imprezy dla kilkutysięcznej widowni z uczestnictwem polskich wykonawców takich jak LADY PANK, PERFECT, RED LIPS, BAJM i wielu innych.

Działamy kompleksowo dlatego zapewniamy:

  • dbałość o najdrobniejsze szczegóły, co pozwala każdemu odwiedzającemu dobrze się bawić
  • pełną logistykę i transport
  • zaplecza sanitarne
  • strefy gastronomiczne
  • strefy VIP
  • kompleksowe przygotowanie sceny, nagłośnienia czy oświetlenia
  • obsługę artystów

Piknik Rodeo

Nowość

Poczujcie się jak bohaterowie Dzikiego Zachodu. Pokonując przeszkody w dotarciu do gangu Daltonów, sprawdźcie swoją celność podczas konkurencji strzelania z rewolweru, rzutu toporem, strzelaniu z łuku, indiańskich nart, ruchomej belki Apaczów, rzutu do butelek i innych.

Weźcie udział w rodeo, poskramiając byka. Zbratajcie się z Indianami. A kiedy słońce zajdzie za horyzontem, nauczycie się podstawowych kroków prawdziwych kowbojów aby tańczyć do białego rana przy dźwiękach muzyki i ognisku.

Niecodzienna zabawa i odpowiednia scenografia w Miasteczku Dzikiego Zachodu przy muzyce country zapadnie na długo w pamięci uczestników eventu.

Skontaktuj się z nami

marketing@osr-strzelnica.pl 
+48 734 149 201

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter
i bądź z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij