Strzelnica Family Resort & SPA,

Imprezy tematyczne

14 lip '20
15 lip '20

Wyjątkowe wieczory

Bez pomocy profesjonalnych firm zewnętrznych mamy możliwość organizacji wielu ciekawych wieczorów tematycznych, np. Retro, Rodeo - Dziki Zachód, Moulin Rouge, Wieczór z Rio, James Bond i wiele innych.

Wieczór retro

Sentymentalna podróż poruszająca nutą przedwojennej nostalgii wprowadzi uczestników wieczoru w wyjątkowy klimat. Ożywią się wspomnienia i przywołają obrazy z przeszłości. Wszystkim znane utwory wprowadzą w nasze serca spokój, radość i poczucie podziwu dla naszej rodzimej tradycji. Ten wieczór pozostanie głęboko w pamięci uczestników.

Moulin Rouge

Któż nie słyszał o Moulin Rouge, najsłynniejszym i najbardziej skandalizującym nocnym klubie Paryża, najsłynniejszej rewii świata. Idąc za przykładem niesamowitego show, pragniemy zabrać Państwa w podróż do Paryża.

James Bond

Spotkanie eventowe James Bond to pełna emocji impreza z gatunku sensacji, akcji. Nawet na moment uczestnik nie będzie się nudził.

Tego dnia każdy chętny będzie mógł poczuć się niczym James Bond w scenach ulicznych pościgów i sprawdzić się na torze kartingowym, strzelnicy sportowej, strzelnicy taktycznej czy też polu paintballowym. Na koniec zaś sprawdzimy, kto otrzyma licencję Agenta 007.

bg1-dark.jpg

Propozycje pobytów

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter
i bądź z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij