Strzelnica Family Resort & SPA,

Bal maskowy w w Hotelu*** Strzelnica
  1. Hotel
  2. Blog
  3. Szczegóły wydarzeń

07 gru '22
08 gru '22
30 marca 2022

Czas rozpocząć karnawał! Chcesz uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu i przeżyć niezapomnianą noc? Bal maskowy w Hotelu*** Strzelnica to wyśmienity pomysł na zabawę.

Przywitamy Cię drinkiem, zaprosimy do udziału w licznych konkursach, a przede wszystkim zachęcimy do szaleństwa przy muzyce na żywo! Wystarczy, że znajdziesz dla nas czas 29 stycznia.

Karnawał: zimowa zabawa bez ograniczeń

Tradycja organizowania zabaw karnawałowych sięga czasów Starożytnego Rzymu. Nie zapominamy o nim i dziś: okres między świętem Trzech Króli a Środą Popielcową to znakomity moment na zorganizowanie maskarady, dzięki której można dać upust wolności i wziąć udział w znakomitej zabawie składającej się przede wszystkim z tańca, muzyki oraz dobrego jedzenia.

Organizacja takiego wydarzenia w Hotelu*** Strzelnica jest dla nas ogromną przyjemnością. Bal maskowy to idealna odskocznia od codziennych obowiązków. Daj się porwać i tańcz razem z nami!

Jedyny taki bal maskowy

Co czeka Cię w tę wyjątkową noc? Przede wszystkim znakomita zabawa przy muzyce granej na żywo i w klimatycznym wnętrzu! Nie zapomnij zabrać ze sobą maski, za którą skryjesz twarz i na kilka szalonych godzin przeobrazisz się w kogoś innego. Jeszcze lepiej, jeśli towarzyszyć będzie Ci oryginalne przebranie karnawałowe. Możesz być, kim tylko zechcesz! Najważniejsze, aby świetnie się przy tym bawić.

Doskonała rozrywka to jedno. Zadbamy o Ciebie pod każdym względem - także, jeśli mowa o jedzeniu. Podczas balu maskowego w Hotelu*** Strzelnica skosztujesz wyśmienitych dań kuchni polskiej prosto od naszego znamienitego kucharza. W ramach kolacji wielodaniowej na stołach będą królować zimne oraz ciepłe dania o niespotykanym charakterze. Na deser przygotujemy natomiast bufet słodki oraz słony - dla każdego miłośnika małego co nieco do zagryzienia między tańcami.

Tak wyjątkowa noc nie zdarza się często, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Proponujemy pobyt dla par, przyjaciół oraz singli. Weź udział w balu karnawałowym, jakiego jeszcze nie widziałeś!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter
i bądź z nami na bieżąco.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij